Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 221 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, krémové
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Tayra
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Šatní skříň Binz
Z MDF, povrchová úprava: folie, šedá, šířka 60 cm, výška 180 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Vitrína Luna
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 100 cm, výška 64 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Komoda Ry
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 72 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
80x160 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
70x140 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(19)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
80x200 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(19)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
Křeslo Vince
Žinylkové, béžové, výška zadní opěrky 41 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Podnožka Kate
Žlutá, šířka 99 cm, hloubka 60 cm, výška 43 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, broskvová
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Modulární podnožka Roxy
Z textilie bouclé, světle hnědá, šířka 98 cm, hloubka 98 cm
(2)
Doručíme od 27. 11. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
70x160 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Vipack
Toaletní stolek Amori
70x40 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 358 Kč
s kódem
8 657 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vipack
Dětská postel BRONXX
90x200 cm, s roštem, kovová, povrchová úprava: barva, šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
7 358 Kč
s kódem
8 657 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konzolový stolek Riva
S kovovou deskou, v přírodní barvě, 40x110 cm, výška 80 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 387 Kč
s kódem
8 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Předsíňová sestava Bellwood
Z eukalyptového dřeva, bílá/v přírodní barvě, šířka 106 cm, výška 167 cm, hloubka 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 387 Kč
s kódem
8 691 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Botník Northgate
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, pololesklý, bílý, počet párů bot 12 , šířka 120 cm, výška 48 cm, hloubka 35 cm
(21)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 392 Kč
s kódem
8 697 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní stůl Palma
Ø 110 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 393 Kč
s kódem
8 698 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, šedozelená, šířka 130 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Ameca
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 56 cm, výška 97 cm, hloubka 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, béžová
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Adante
S područkami, kovové, hnědé
Doručíme od 4. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Kapua
Béžová, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Kapua
Sametová, tyrkysová, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
TemaHome
Knihovna Dublin
Z voštinové desky, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 120 cm, výška 105 cm, hloubka 29 cm
(5)
Doručíme od 1. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Jednolůžková postel Tina
90x200 cm, s roštem, čalouněná, světle šedá
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Moonia
Matrace Premium Black Multizone
80x200 cm, středně tvrdá/extra tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová, ze studené pěny/z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
(61)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPD
120x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Křeslo Ethnic
Hnědé/béžové, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 46 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
The Brooklyn Kids
Dětský sedací vak Funny Bunny
Manšestrový, se snímatelným potahem, světle růžový, šířka 90 cm, hloubka 70 cm, váha 3 kg
Skladem
Poslední kousek
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Jednolůžková postel Tina
90x200 cm, s roštem, čalouněná, šedá
(41)
Doručíme od 6. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle růžové, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Jednolůžková postel Tina
90x200 cm, s roštem, čalouněná, tmavě šedá
(41)
Doručíme od 6. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Jednolůžková postel Tina
90x200 cm, s roštem, čalouněná, zelená
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel Box 4
90x180 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(5)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, světle růžové, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, béžové, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, zelené, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle šedé, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, modré, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, modré, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, zelené, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
1
...
103
104
105
...
297
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek