Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 164 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Campi
Manšestrová, zelená, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 818 Kč
s kódem
8 021 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Campi
Manšestrová, světle šedá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 818 Kč
s kódem
8 021 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
WOOOD
Knihovna Bonk
Z borovicového dřeva, černá, šířka 107 cm, výška 160 cm, hloubka 39 cm
Skladem
Poslední kousek
6 827 Kč
s kódem
8 032 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Yonkers
Vysoká/úzká, v dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 34 cm, výška 190 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 837 Kč
s kódem
8 043 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Mareluz
Kovové, béžové, nosnost 130 kg, šířka 80 cm, výška 60 cm, hloubka 76 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Modulární policový systém Ina
Z MDF, povrchová úprava: barva, zelený, šířka 80 cm, výška 80 cm, hloubka 25 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Romane
V dekoru jasanu, v přírodní barvě, výška sedáku 76 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní lehátko Capraia
Polohovací, kovové, zelené, šířka 190,5 cm, výška 31 cm, hloubka 64 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Maurina
S keramickou deskou, 61x122 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Maurina
S keramickou deskou, 61x122 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Matrace Yoko
90x200 cm, středně tvrdá, pěnová, antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny/z gelové pěny/z antibakteriální pěny, tloušťka 22 cm
(11)
Doručíme od 11. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Tavari
Kovová, béžová, nosnost 130 kg, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, výška sedáku 73 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
6 841 Kč
s kódem
8 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v sadě Tori
2 ks, šedé, výška sedáku 71 cm
(4)
Skladem
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Brooke
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, z textilie bouclé, světle šedé, výška sedáku 63 cm
(4)
Skladem
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Rush
2 ks, čalouněné, tmavě šedé, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Jídelní židle Curious
Čalouněná, černá/antracitová
Skladem
Poslední kousek
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Torrance
Vysoká, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, bílá/v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 97 cm, hloubka 34 cm
(9)
Doručíme od 26. 10. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Germania
Šatní skříň Fremont
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 59 cm, výška 199 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová sestava Topeka
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, bílá
Skladem
Poslední kousky
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Anibal
2 ks, čalouněné, manšestrové, tmavě šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, z textilie bouclé, tmavě šedé, 209x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, z textilie bouclé, světle šedé, 209x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Vipack
Dětský psací stůl London
65x140 cm
Skladem
Poslední kousky
6 851 Kč
s kódem
8 060 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Police Tivo
Patrová, kovová, povrchová úprava: kartáčování, ve stříbrné barvě, šířka 70 cm, výška 44 cm, hloubka 22 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
6 855 Kč
s kódem
8 065 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Konferenční stolek Kensal
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 65x115 cm, výška 35 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
6 858 Kč
s kódem
8 068 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Vinotéka Grande
Z MDF, povrchová úprava: lamino, matná, bílá/v přírodní barvě, bílá/v přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 70 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 858 Kč
s kódem
8 068 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
TV stolek Punto
Z MDF, povrchová úprava: lak, matný, tmavě zelený, šířka 140 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
(12)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 868 Kč
s kódem
8 080 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Samos
Skleněný, hnědý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
6 877 Kč
s kódem
8 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Barová židle Hogo
Kovová, modrá, výška sedáku 68 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
6 877 Kč
s kódem
8 091 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lak, šedozelená, šířka 120 cm, výška 83 cm, hloubka 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
6 878 Kč
s kódem
8 092 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Knihovna Mille
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: vosk, v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 181 cm, hloubka 31 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Canett
Jídelní židle Hella
Světle šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle šedé, 229x100 cm
Skladem
Poslední kousek
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
White Label
Jídelní stůl Steven
S deskou v dubovém dekoru, ø 110 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novogratz
Skříň Cache
Uzamykatelná, kovová, povrchová úprava: práškový lak, žlutá, šířka 38 cm, výška 185 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Komoda Caitlin
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: folie, matná, tmavě hnědá, šířka 80 cm, výška 88 cm, hloubka 39 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, zelené, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Lucy
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, tmavě šedé, výška sedáku 62 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, světle šedé, 229x100 cm
Skladem
Poslední kousek
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Kei
Stohovatelná, zelená
Doručíme od 26. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Kei
Stohovatelná, černá
Doručíme od 26. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
BENAB
Matrace BonFlex
90x200 cm, měkká, pružinová, s odnímatelným potahem/antialergenní/zónová, s taštičkovými pružinami, tloušťka 19 cm, nosnost 110 kg
Doručíme od 14. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-15 % s kódem
Støraa
Knihovna Jolene
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, černá, šířka 75 cm, výška 175 cm, hloubka 38 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, béžové, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, modré, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, modré, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle růžové, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
1
...
94
95
96
...
296
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek