Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 205 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
vtwonen
Modulární TV stolek Modulair
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 44 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 025 Kč
s kódem
8 265 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Modulární TV stolek Finca
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, černý, šířka 100 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 025 Kč
s kódem
8 265 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
WOOOD
Jednolůžková postel Morris
90x200 cm, bez čela, bez roštu, povrchová úprava: barva, šedá
(1)
Skladem
7 025 Kč
s kódem
8 265 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moonia
Topper Premium
200x200 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny, tloušťka 5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 029 Kč
s kódem
8 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Woodman
Konferenční stolek Soft
V dekoru dubu, černý, ø 78 cm, výška 41 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 036 Kč
s kódem
8 278 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Konferenční stolek Totem
Šedobéžový, 50x111 cm, výška 36 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 041 Kč
s kódem
8 284 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
White Label
Lavice Noxx
Z textilie bouclé, polstrovaná, béžová, šířka 120 cm, hloubka 46 cm, výška 41 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 047 Kč
s kódem
8 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Noční stolek Toopt
S poličkami, černý, 40x35 cm, výška 55 cm
Skladem
Poslední kousek
7 048 Kč
s kódem
8 292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Salinas
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 34 cm, výška 190 cm, hloubka 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Moonia
Matrace Cashmere Premier
90x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
(13)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, matná, bílá, šířka 110 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 68 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelářská židle Carry
S područkami, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, béžové, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Ragaba
Regál Ashme
Povrchová úprava: lak, pololesklý, bílý/v přírodní barvě, šířka 85 cm, výška 180 cm, hloubka 35 cm
(7)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Pescara
Vysoká/úzká, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, bílá/v přírodní barvě, šířka 39 cm, výška 112 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, modré
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, zelené
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, vínové
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, světle šedé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, krémové
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, černé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, v terakotové barvě
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní křeslo Erika
Z masivního dřeva, žinylkové, šedé
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
WOOOD
Lavice Frex
Z textilie bouclé, polstrovaná, před postel, béžová, šířka 110 cm, hloubka 43 cm, výška 48 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Kapua
Khaki, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel Box 4
90x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(5)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel Pepe 4
90x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
-15 % s kódem
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, červená, šířka 90 cm, výška 110 cm, hloubka 40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
7 084 Kč
s kódem
8 334 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 90 cm, výška 110 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 084 Kč
s kódem
8 334 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, tmavě modrá, šířka 90 cm, výška 110 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 084 Kč
s kódem
8 334 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Konferenční stolek Arista
S deskou v dubovém dekoru, zelený, 60x110 cm, výška 34 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
7 092 Kč
s kódem
8 343 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Meise Möbel
Jednolůžková postel Lena
120x200 cm, bez roštu, čalouněná, světle šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 095 Kč
s kódem
8 347 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Jednolůžková postel Lena
120x200 cm, bez roštu, čalouněná, růžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 095 Kč
s kódem
8 347 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, černá, šířka 58 cm, výška 160 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 096 Kč
s kódem
8 348 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Vitrína Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, matná, šedá, šířka 77 cm, výška 186 cm, hloubka 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Yunia
2 ks, čalouněné, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Marilla
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, oranžové, výška sedáku 67 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Meridian
2 ks, čalouněné, šedé
Skladem
Poslední kousky
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Podnožka Nihad
Manšestrová, světle šedá, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 44 cm
(19)
Doručíme od 23. 11. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, hnědá, výška sedáku 78 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Roost
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Jídelní židle Oy
Z jasanového dřeva, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Micadoni
Podnožka Kate
Světle šedá, šířka 99 cm, hloubka 60 cm, výška 43 cm
Skladem
Poslední kousek
7 098 Kč
s kódem
8 351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Erice
Dřevěná, hnědá, nosnost 160 kg, šířka 59 cm, hloubka 53 cm, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
7 099 Kč
s kódem
8 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
-15 % s kódem
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Forrest
Z masivu buk, bílý, 90x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
7 104 Kč
s kódem
8 358 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
98
99
100
...
296
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek