20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 118 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ufo
Zelený, ø 57 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 327 Kč
s kódem
4 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Jídelní křeslo Lunio
Otočné, čalouněné, manšestrové, matné, zelené
Skladem
Poslední kousek
3 327 Kč
s kódem
4 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rojaplast
Zahradní lavice
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 180 cm, hloubka 56 cm, výška 78 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 328 Kč
s kódem
4 160 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
TV stolek Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 43 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 334 Kč
s kódem
4 168 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Béžový, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Manšestrový, béžový/krémový, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Hnědý, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Manšestrový, v terakotové barvě, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Okrově žlutý, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Kalune Design
Pracovní stůl Vesper
Rohový, v dekoru borovice, 120x130 cm
Skladem
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Kalune Design
Pracovní stůl Vesper
Rohový, v dekoru ořechu, 120x130 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Manšestrový, světle modrý, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Světle šedý, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Manšestrový, tmavě hnědý, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Karup
Taburet Buddy
Manšestrový, zelený, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 335 Kč
s kódem
4 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Yunia
2 ks, čalouněné, matné, béžové
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Marilla
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, oranžové, výška sedáku 67 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Meridian
2 ks, čalouněné, šedé
Skladem
Poslední kousky
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Taxi
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
6 679 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Maina
Čalouněná, žinylková, slonovinová, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Zahara
Čalouněná, béžová, výška sedáku 65 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(6)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, černá/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Maina
Čalouněné, žinylkové, matné, slonovinové
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Maina
Čalouněná, žinylková, tmavě modrá, výška sedáku 65 cm
(8)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Barová stolička Destiny
S nastavitelnou výškou/otočná, čalouněná, bílá/černá, výška sedáku 61 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Přebalovací pult Dino
Z bukového dřeva, povrchová úprava: barva, bílý, šířka 80 cm, výška 95 cm, hloubka 53 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Fritz
Z masivu borovice, bílý, 90x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, hnědá, šířka 70 cm, výška 2,5 cm, hloubka 18 cm
(1)
Doručíme od 22. 12. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
WOOOD
Noční stolek Fejo
V přírodní barvě, 40x34 cm, výška 43 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Fritz
Z masivu borovice, v přírodní barvě, 90x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sapho
Podstavec bez umyvadla Crest
Závěsný, kovový, povrchová úprava: barva, matný, černý, šířka 39,5 cm, výška 45 cm, hloubka 22 cm
Skladem
Poslední kousky
3 347 Kč
s kódem
4 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Podnožka Lou
Vínová, šířka 60 cm, hloubka 50 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Podnožka Lou
Šedomodrá, šířka 60 cm, hloubka 50 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Noční stolek Platt
Závěsný, tiché dovírání, v cihlové barvě, 55x40 cm, výška 19 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 358 Kč
s kódem
4 197 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Livo
Čalouněná, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 359 Kč
s kódem
4 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní jídelní set BERKELEY
Pro 2 osoby, z eukalyptového dřeva, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 359 Kč
s kódem
4 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Lucy
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, béžové, výška sedáku 84 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 15. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolek Sindi
S deskou v dubovém dekoru, černý/v přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 364 Kč
s kódem
4 205 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 50 cm, výška 120 cm, hloubka 39 cm
(39)
Skladem
3 366 Kč
s kódem
4 207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
48
49
50
...
295
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek