20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 116 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Prague
V dekoru mramoru, béžový, 60x80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 507 Kč
s kódem
4 384 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Vitrína Poetic
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 30 cm, výška 42 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 511 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Kancelářská židle Forbes
Z imitace kůže, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 511 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Konferenční stolek Japan
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 45x68 cm, výška 36 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 512 Kč
s kódem
4 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Nagano
Čalouněná, černá/šedá
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 512 Kč
s kódem
4 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Oslo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá/v přírodní barvě, šířka 99 cm, výška 82 cm, hloubka 39 cm
(11)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 518 Kč
s kódem
4 397 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Servírovací stolek Bellwood
Na kolečkách, kovový, 44x53 cm
(7)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 518 Kč
s kódem
4 397 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Bílý, 35x65 cm, výška 74 cm
(45)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní židle District
Kovová, ve zlaté barvě
Doručíme od 27. 10. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Lisa
S poličkami, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 45x35 cm, výška 56 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 2,5 cm, hloubka 18 cm
(6)
Skladem
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
(18)
Skladem
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Růžový, 35x65 cm, výška 74 cm
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Světle šedý, 35x65 cm, výška 74 cm
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Tmavě šedý, 35x65 cm, výška 74 cm
(5)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Barová židle Tamzin
Čalouněná, černá/šedá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 039 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočné, čalouněné, krémové, výška sedáku 69 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 039 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní konferenční stolky v sadě Yvonne
2 ks, ocelové, 73,5x77,5 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 527 Kč
s kódem
4 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Støraa
TV stolek Emerald
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: folie, šedý, šířka 95 cm, výška 58 cm, hloubka 39 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
3 527 Kč
s kódem
4 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní židle Owen
Otočná, čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 20. 10. 2026
3 527 Kč
s kódem
4 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
Toaletní stolek Romy
Se zrcadlem/se šuplíky, 75x38 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
3 534 Kč
s kódem
4 417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Koupelnový regál Tower
Kovový, matný, černý, šířka 47,5 cm, výška 81 cm, hloubka 13 cm, na kolečkách
(72)
Skladem
3 534 Kč
s kódem
4 418 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Actona
Barová židle Eddie
S nastavitelnou výškou/s područkami, čalouněná, béžová, výška sedáku 64 cm
Skladem
Poslední kousky
3 535 Kč
s kódem
4 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětská židle Arca
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, výška sedáku 25 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 535 Kč
s kódem
4 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Police Grid
Patrová, z jasanového dřeva, v tmavě přírodní barvě, šířka 42,5 cm, výška 89 cm, hloubka 15,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 535 Kč
s kódem
4 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní židle Lilia
Čalouněná, světle šedá
Doručíme od 16. 10. 2026
3 535 Kč
s kódem
4 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, béžová, nosnost 100 kg
Doručíme od 15. 10. 2026
7 079 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, světle šedá, nosnost 100 kg
Doručíme od 15. 10. 2026
7 079 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 546 Kč
s kódem
4 432 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Doručíme od 4. 12. 2026
3 546 Kč
s kódem
4 432 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Palma
Taupe, ø 80 cm, výška 45 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 550 Kč
s kódem
4 437 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Hassel
Se skleněnou deskou, hnědý, ø 84 cm, výška 45,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 551 Kč
s kódem
4 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Hassel
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, ø 84 cm, výška 45,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 551 Kč
s kódem
4 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní stolek Bryan
Hliníkový, antracitový, ø 45 cm, výška 39 cm
Skladem
Poslední kousky
3 552 Kč
s kódem
4 440 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Šatní skříň Kit
Otevřená, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílá, šířka 105 cm, výška 180 cm, hloubka 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 555 Kč
s kódem
4 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Knihovna Oslo
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílá, šířka 50 cm, výška 171 cm, hloubka 39 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
3 556 Kč
s kódem
4 445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Eddie
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, béžová, nosnost 110 kg, výška sedáku 52-62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Knihovna Pivo
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: vosk, v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 106 cm, hloubka 31 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Germania
Pracovní stůl Lissabon
S deskou v dubovém dekoru, 79x158 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Taburety v sadě Sasha
2 ks, s úložným prostorem, světle šedé, ø 39 cm, výška 44 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Taburety v sadě Sasha
2 ks, s úložným prostorem, v hořčicové barvě, ø 39 cm, výška 44 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Věšákový panel Aledo
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 106 cm, hloubka 30 cm
(1)
Doručíme od 23. 11. 2026
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Owen
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 46,5-58 cm
Skladem
Poslední kousky
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Barové židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové, výška sedáku 67 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
LABEL51
Jídelní židle v sadě Forli
2 ks, sametové, sametové, světle růžové
Skladem
Poslední kousek
7 119 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
51
52
53
...
295
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek