Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Moderní nábytek
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Moderní
10 326 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Micadoni
Podnožka Jenny
Z textilie bouclé, světle šedá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
10 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Hübsch
Stolička Always
Stohovatelná, v dekoru dubu, světle šedá, výška 42 cm, nosnost 120 kg
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
4 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Rowico
Barové židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové, výška sedáku 67 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
8 899 Kč
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Ariella
Manšestrová, pravý roh/do "U", v cihlové barvě, vícemístná, šířka 310 cm, hloubka 161 cm, hloubka sedáku 58 cm
(37)
Doručíme od 6. 11. 2026
29 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (4)
Premium
Teulat
Kancelářská židle Add
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami, světle šedá, výška sedáku 52-52 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
14 550 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Dvoulůžková postel Hauke
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, v terakotové barvě
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
37 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (2)
Cosmopolitan Design
Pohovka Essen
Z textilie bouclé, oranžová, dvoumístná, šířka 210 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
27 311 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Elizabeth
200x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, v mentolové barvě
(3)
Doručíme od 2. 12. 2026
27 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (4)
Micadoni
Dvoulůžková postel Elizabeth
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, světle šedá
(3)
Doručíme od 2. 12. 2026
24 805 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (4)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
33 198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
29 648 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, světle šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
31 398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
31 798 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
200x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
34 448 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, tmavě šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
32 548 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, tmavě šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
34 248 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, krémová
Doručíme od 2. 12. 2026
30 648 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Darren
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, světle šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
32 548 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Olivia
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
29 648 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon Olivia
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, tmavě šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
32 348 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
+ Typ čela postele (2)
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, khaki
Doručíme od 3. 11. 2026
10 699 Kč
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
14 399 Kč
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Yodalia
Rozkládací, s přídavnou deskou, se skleněnou deskou, 100x130 cm, délka po rozložení 190 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
33 151 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Dvoulůžková postel Social
180x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, s nočními stolky, povrchová úprava: lazura, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
26 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (3)
Ragaba
Jídelní stůl Jubi
Rozkládací, s přídavnou deskou, 45x90 cm, délka po rozložení 90 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
12 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Ragaba
Jídelní stůl Jubi
Rozkládací, s přídavnou deskou, 45x90 cm, délka po rozložení 90 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
12 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Bunny
Sametový, se snímatelným potahem, v mentolové barvě, šířka 60 cm, hloubka 70 cm, váha 3 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Germania
Skříňka pod umyvadlo Topeka
Vysoká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, bílá, šířka 80 cm, výška 60 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Nástěnný věšák Luno Small
S poličkou, ocelový, bílý, šířka 100 cm, výška 35,5 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
8 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, černé/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
6 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 2. 12. 2026
6 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Dina
Stohovatelná, z bukového dřeva, z textilie bouclé, krémová/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
5 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, šedá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
8 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Teulat
Komoda Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, matná, bílá, šířka 159 cm, výška 80 cm, hloubka 47 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
17 348 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Micadoni
Podnožka Bemy
Tmavě modrá, šířka 85 cm, hloubka 85 cm, výška 46 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
9 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", šedá, vícemístná, šířka 302 cm, hloubka 200 cm, hloubka sedáku 58 cm
(1)
Doručíme od 24. 11. 2026
49 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalounění (2)
Tvilum
Šatní skříň Naia
S posuvnými dveřmi, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, v přírodní barvě, šířka 119 cm, výška 200 cm, hloubka 60 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Odkládací stolek Engawa
Z dubového dřeva, ve světle přírodní barvě, 35x35 cm, výška 46 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
6 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Odkládací stolek Engawa
Z dubového dřeva, černý, 45x45 cm, výška 37 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
8 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Chicago
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, šedá, čtyřmístná, šířka 284 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 62 cm
(13)
Doručíme od 2. 12. 2026
51 967 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
Ropez
Jednolůžková postel Tina
90x200 cm, s roštem, čalouněná, šedá
(41)
Doručíme od 6. 11. 2026
8 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (5)
Micadoni
Rohová pohovka Jodie
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, voděodolná, v cihlové barvě, trojmístná, šířka 246 cm, hloubka 151 cm, hloubka sedáku 62 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
45 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (3)
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Derrymore
Z dubového dřeva, 45x120 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Gifford
V dekoru dubu, 105x50 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Derrymore
Z dubového dřeva, 90x45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Clapperton
Z dubového dřeva, 95x45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Melfort
V dekoru dubu, 90x50 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Clapperton
Z dubového dřeva, 95x45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
5 490 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
175
176
177
...
216
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek