Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 421 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Bizzotto
Lavice Olga
Polstrovaná, před postel, zelená, šířka 129 cm, hloubka 45,5 cm, výška 48 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
5 517 Kč
s kódem
6 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Odkládací stolek Nuno
Kovový, černý, 48x34 cm, výška 58 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
5 523 Kč
s kódem
6 498 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Botník Romi
S lavicí, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 51 cm, hloubka 41 cm
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Alonso
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Zahradní jídelní set Yvonne
Pro 2 osoby, ocelový, béžový
Doručíme od 29. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Koro
Bílý, 70x110 cm, výška 45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ovo
Bílý, 70x110 cm, výška 45 cm
(26)
Doručíme od 5. 11. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPW
70x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (14)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPW
80x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (14)
-15 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolky v sadě Camelia
3 ks, v přírodní barvě, 60x110 cm, výška 42 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolky v sadě Katrine
2 ks, se skleněnou deskou, ve stříbrné barvě, 55x115 cm, výška 37,5 cm
(8)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Odkládací stolek Emel
Z mangového dřeva, v tmavě přírodní barvě, ø 46 cm, výška 69 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Skříňka Mission District
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, růžová, šířka 80 cm, výška 102 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ovo
Světle šedý, 70x110 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
TV stolek Caitlin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: folie, matný, bílý/v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 40 cm, hloubka 51 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Titan
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 55 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Dilly
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 45 cm, hloubka 42 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Křeslo Elza
Houpací, zelené, výška zadní opěrky 62 cm, výška sedáku 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní sedací vak
Zelený, výška 70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Paragon
Z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolky v sadě Bronco
2 ks, skleněné, černé, 45x90 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Komoda Binz
Z MDF, povrchová úprava: folie, šedá, šířka 75 cm, výška 80 cm, hloubka 35 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolky v sadě Dice
2 ks, v dekoru kamene, šedé, ø 58 cm, výška 40 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Analy
2 ks, z dubového dřeva, matné, černé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
11 049 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
White Label
Konzolový stolek Amaya
Béžový, 39x85 cm, výška 76 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 528 Kč
s kódem
6 504 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spinder Design
Botník Rex
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, černý, počet párů bot 12 , šířka 100 cm, výška 48,5 cm, hloubka 29 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
5 541 Kč
s kódem
6 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Leitmotiv
Odkládací stolek Force
S deskou v dekoru mramoru, béžový, ø 50 cm, výška 38 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 545 Kč
s kódem
6 524 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lak, černá, šířka 90 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
5 557 Kč
s kódem
6 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Marckeric
Křeslo Bonnie
Manšestrové, zelené, výška zadní opěrky 53 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 559 Kč
s kódem
6 540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Čelo postele Nidra
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: vosk, k montáži na zeď, s nočními stolky, černé/v přírodní barvě, 240x62 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 559 Kč
s kódem
6 540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Šatní skříň Storn
Otevřená, kovová, povrchová úprava: lak, černá, šířka 120 cm, výška 182 cm, hloubka 45 cm
(4)
Doručíme od 11. 12. 2026
5 562 Kč
s kódem
6 543 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Kolébka Woodland Buddies
90x45 cm, s nastavitelnou výškou/přístavná, s matrací, z MDF, povrchová úprava: barva, bílá
Doručíme od 3. 11. 2026
5 563 Kč
s kódem
6 545 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
Z umělé (eko) kůže, béžová, výška sedáku 69,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Dvoulůžková postel Naia
140x200 cm, bez roštu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, bílá
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Tvilum
Komoda Next
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, lesklá, bílá/v přírodní barvě, šířka 149 cm, výška 84 cm, hloubka 48 cm
Skladem
Poslední kousky
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dřeva, z MDF, bílý, šířka 40 cm, výška 81 cm, hloubka 81 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
Z umělé (eko) kůže, hnědá, výška sedáku 69,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vipack
Dětská ohrádka Dino
95x75 cm, s nastavitelnou výškou/na kolečkách, z bukového dřeva, hnědá
Doručíme od 19. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Komoda Fejo
Z MDF, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 70 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, krémová, šířka 70 cm, výška 100 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousek
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Germania
Skříňka pod umyvadlo Salinas
Nízká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 80 cm, výška 56 cm, hloubka 34 cm
Skladem
Poslední kousek
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Salinas
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 34 cm, výška 120 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Soli
S deskou v dubovém dekoru, krémový/v přírodní barvě, ø 85 cm, výška 40 cm
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Roshan
S deskou v dekoru mramoru, bílý, 31x41 cm, výška 71 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
100
101
102
...
322
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek