20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 307 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, šedá
Skladem
Poslední kousky
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Vipack
Přebalovací pult Dino
Z bukového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 95 cm, hloubka 53 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 460 Kč
s kódem
4 325 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, bílý, ø 29 cm, výška 47 cm
(12)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, khaki, ø 29 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, béžový, ø 29 cm, výška 47 cm
(12)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
WOOOD
Odkládací stolek Kioni
Z masivu akácie, černý, ø 30 cm, výška 58 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Vesta
S područkami, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 16. 10. 2026
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Vesta
S područkami, čalouněné, zelené
Doručíme od 16. 10. 2026
3 463 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Soli
S deskou v dubovém dekoru, krémový/v přírodní barvě, ø 45 cm, výška 48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 471 Kč
s kódem
4 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 120 kg
Doručíme od 15. 10. 2026
3 471 Kč
s kódem
4 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Tvilum
Pracovní stůl Function
48,5x109 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
3 471 Kč
s kódem
4 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
TV stolek Serenity
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, v tmavě přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 29,5 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 471 Kč
s kódem
4 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Kalune Design
Pracovní stůl Vesper
Rohový, matný, 120x130 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 472 Kč
s kódem
4 340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Marckeric
Křeslo Elon
Černobílé, výška zadní opěrky 28 cm, výška sedáku 44 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 472 Kč
s kódem
4 340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Noční stolek Platt
Závěsný, tiché dovírání, šedobéžový, 55x40 cm, výška 19 cm
Skladem
3 474 Kč
s kódem
4 343 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Šuplík pod postel Nikki
Povrchová úprava: lak, bílý, 90x200 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 477 Kč
s kódem
4 346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Støraa
Noční stolek Caitlin
Bílý, 51x39 cm, výška 53 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 479 Kč
s kódem
4 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Qiano
Z mangového dřeva, matně černý, 42x45 cm, výška 63 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 479 Kč
s kódem
4 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Topper HR 5
140x200 cm, středně tvrdý, pěnový, s odnímatelným potahem/antialergenní, ze studené pěny, tloušťka 5 cm
Skladem
Poslední kousek
3 479 Kč
s kódem
4 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, béžová
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
6 959 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
6 959 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
6 959 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Laura
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
6 959 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Odkládací stolek Fold
Kovový, světle zelený, 30x40 cm, výška 42 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Odkládací stolek Fold
Kovový, černý, 30x40 cm, výška 42 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Odkládací stolek Fold
Kovový, v petrolejové barvě, 30x40 cm, výška 42 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Police Villa
Patrová, bambusová, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 180 cm, hloubka 25 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Matches
Kovový, černý, šířka 79 cm, výška 79 cm, hloubka 10 cm
(5)
Skladem
3 487 Kč
s kódem
4 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Filippa
90x50 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 494 Kč
s kódem
4 367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Taburet Nalani
Z textilie bouclé, zelený, šířka 38 cm, hloubka 38 cm, výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
3 495 Kč
s kódem
4 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Støraa
Noční stolek Cassie
Šedý, 51x39 cm, výška 53 cm
Skladem
Poslední kousky
3 495 Kč
s kódem
4 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Roba
Jídelní židlička Born Up 2in1 Luxe
S nastavitelnou výškou sedáku, béžová/v přírodní barvě, nosnost 70 kg
Skladem
Poslední kousky
3 498 Kč
s kódem
4 373 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočné, čalouněné, šedé, výška sedáku 69 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
6 999 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
4 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, béžové
(24)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 502 Kč
s kódem
4 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Modulární policový systém Litto
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 34 cm, výška 38 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 502 Kč
s kódem
4 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Područka k modulární pohovce Neom
Tmavě modrá, šířka 19 cm, hloubka 89 cm
(2)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 502 Kč
s kódem
4 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, zelené
(11)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 502 Kč
s kódem
4 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Barový stůl Cesura
V dekoru dubu, 60x120 cm, výška 105 cm
Skladem
3 503 Kč
s kódem
4 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Šedý, 35x65 cm, výška 74 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 503 Kč
s kódem
4 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Skříňka Piccolo
Závěsná, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 20 cm, hloubka 22 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
3 503 Kč
s kódem
4 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Prague
V dekoru mramoru, béžový, 60x80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 507 Kč
s kódem
4 384 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spinder Design
Odkládací stolek Sunny
Kovový, černý, ø 40 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousky
3 511 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Vitrína Poetic
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 30 cm, výška 42 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 511 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Kancelářská židle Forbes
Z imitace kůže, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 511 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
64
65
66
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek