Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 400 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Støraa
Konferenční stolek Camila
Bílý/ve zlaté barvě, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RM
90x190 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Hnědá, výška 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Knihovna Cesura
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 190 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
The Brooklyn Kids
Dětský sedací vak Ears
Sametový, modrý, šířka 98 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Noční stolek Merge
S poličkami, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 42x37 cm, výška 70 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 130 kg
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novogratz
Skříňka Cache
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, světle modrá, šířka 100 cm, výška 64 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Hock
Stohovatelná, kovová, zelená/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 11. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Hock
Stohovatelná, kovová, černá/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 11. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černý, šířka 150 cm, výška 45 cm, hloubka 42 cm
Skladem
Poslední kousek
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tvilum
TV stolek Media
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, černý, šířka 177 cm, výška 57 cm, hloubka 40 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Šedá, výška 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Komoda Emerald
Z MDF, povrchová úprava: folie, šedá, šířka 79 cm, výška 81 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
White Label
Křeslo Sanne
Žinylkové, oranžové/hnědé, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousky
5 357 Kč
s kódem
6 302 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
White Label
Křeslo Sanne
Žinylkové, zelené, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousky
5 357 Kč
s kódem
6 302 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konferenční stolek Magia
Lesklý, krémový, 57x60 cm, výška 45 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
5 358 Kč
s kódem
6 304 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Relate
V přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 366 Kč
s kódem
6 313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Předsíňová sestava Bea
Z MDF, povrchová úprava: melamin, zelená/šedá, šířka 120 cm, výška 172 cm, hloubka 39 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
5 371 Kč
s kódem
6 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitace kůže, kožená, v přírodní barvě, výška sedáku 67 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Cudia
Z dubového dřeva, žinylková, béžová/v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Arcola
Kovový, kulatý, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Arcola
Kovový, kulatý, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Arcola
Kovový, zelený, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolky v sadě Lomiri
2 ks, z masivu akácie, v přírodní barvě, 40x50 cm, výška 50 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě zelená, výška sedáku 65 cm
(39)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě zelená, výška sedáku 75 cm
(39)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě zelená, výška sedáku 75 cm
(39)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Maurina
Kovové, zelené, nosnost 130 kg, šířka 73 cm, výška 73 cm, hloubka 72 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Atrani
Zelené, nosnost 130 kg, šířka 75 cm, výška 78 cm, hloubka 94 cm
Skladem
Poslední kousek
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, v terakotové barvě, výška sedáku 65 cm
(39)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, v terakotové barvě, výška sedáku 75 cm
(39)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
V přírodní barvě, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
V tmavě přírodní barvě, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Jídelní židlička Luxe
S nastavitelnou výškou sedáku/polohovací, bílá
Doručíme od 3. 11. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Komoda Ikast
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, bílá/v přírodní barvě, šířka 156 cm, výška 92 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Zahradní židle Sunderland
Dřevěná, modrá, nosnost 135 kg, šířka 63 cm, výška 70 cm, hloubka 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ufo
Antracitový, ø 70 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ragaba
Toaletní stolek Lillo
Se zrcadlem/se šuplíky, 35x105 cm
(7)
Doručíme od 4. 11. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Tvilum
Komoda Paris
Z dřevotřísky/z MDF, krémová, šířka 96 cm, výška 87 cm, hloubka 49 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Koro
Světle šedý, 70x110 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 5. 11. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hanah Home
Taburet Copper
V hořčicové barvě, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová židle S.I.T
Černá, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 397 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
6 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Odkládací stolek Ande
Ocelový, tmavě modrý, 41x40 cm, výška 57 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 399 Kč
s kódem
6 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
1
...
97
98
99
...
321
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek