20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 285 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, černé/světle šedé
Doručíme od 15. 10. 2026
9 199 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Tamira
Z mangového dřeva, černý, ø 80 cm, výška 38 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
8 959 Kč
s kódem
11 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolky v sadě Velta
2 ks, skleněné, hnědé, ø 80 cm, výška 43 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
11 039 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Skříňka Solei
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, černá, šířka 80 cm, výška 130 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
14 079 Kč
s kódem
17 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Inaya
Z mangového dřeva, povrchová úprava: lak, matná, černá, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
26 639 Kč
s kódem
33 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, krémová, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
19 679 Kč
s kódem
24 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, černá, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
19 679 Kč
s kódem
24 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
TV stolek Kalai
Z mangového dřeva, povrchová úprava: lak, matný, tmavě hnědý, šířka 145 cm, výška 48 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
15 839 Kč
s kódem
19 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Blair
V dekoru ořechu, 100x200 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
18 639 Kč
s kódem
23 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Nahia
S deskou z borovicového dřeva, 110x220 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
18 479 Kč
s kódem
23 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 15. 10. 2026
6 879 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
4 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Vitrína Ceci
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 126 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 712 Kč
s kódem
13 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Daila
V dekoru kamene, 100x201 cm
Skladem
Poslední kousek
17 999 Kč
s kódem
22 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Arancha
V dekoru dubu, v přírodní barvě, ø 100 cm, výška 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
9 439 Kč
s kódem
11 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
TV stolek Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklý, šedomodrý, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
14 879 Kč
s kódem
18 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, v cihlové barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
9 199 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolky v sadě Vida
2 ks, se skleněnou deskou, krémové, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
11 199 Kč
s kódem
13 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, broskvová
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, krémové
Doručíme od 15. 10. 2026
9 199 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Skříňka Solei
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, krémová, šířka 80 cm, výška 130 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
13 759 Kč
s kódem
17 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Lua
V dekoru dubu, v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
6 991 Kč
s kódem
8 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nadia
2 ks, čalouněné, žinylkové, hnědé
Doručíme od 15. 10. 2026
9 199 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
5 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
TV stolek Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklý, krémový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
14 879 Kč
s kódem
18 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Solei
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, krémová, šířka 180 cm, výška 75 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
16 079 Kč
s kódem
20 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Gilda
2 ks, čalouněné, černé/krémové
Doručíme od 15. 10. 2026
6 199 Kč
s kódem
7 749 Kč bez kódu
3 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Iriel
V dekoru kamene, krémový, ø 80 cm, výška 37 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 559 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konzolový stolek Willa
Krémový, 40x120 cm, výška 79 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
9 679 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Etel
V dekoru dubu, 120x120 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
13 599 Kč
s kódem
16 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konzolový stolek Willa
Černý, 40x120 cm, výška 79 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
9 679 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolky v sadě Velta
2 ks, skleněné, šedé, ø 80 cm, výška 43 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
11 039 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
TV stolek Padoc
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 50,5 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
16 479 Kč
s kódem
20 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Lua
Černý, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 519 Kč
s kódem
8 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Blair
V dekoru jasanu, 100x200 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
18 319 Kč
s kódem
22 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolky v sadě Vida
2 ks, se skleněnou deskou, hnědé, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
11 199 Kč
s kódem
13 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Beatrix
Kovový, v terakotové barvě, 58x90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 559 Kč
s kódem
6 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Beatrix
Kovový, krémový, 70x73 cm, výška 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 439 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Skříňka Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, černá, šířka 100 cm, výška 140 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
18 079 Kč
s kódem
22 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Vida
Se skleněnou deskou, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousek
16 479 Kč
s kódem
20 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, zelená, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
19 679 Kč
s kódem
24 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Komoda Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, šedomodrá, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
19 679 Kč
s kódem
24 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Vitrína Ceci
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
16 959 Kč
s kódem
21 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Divya
Z mangového dřeva, tmavě hnědý, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
10 479 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konzolový stolek Willa
Modrý, 40x120 cm, výška 79 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
9 679 Kč
s kódem
12 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konzolový stolek Willa
Khaki, 40x120 cm, výška 79 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
9 999 Kč
s kódem
12 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní stůl Nahia
S deskou z borovicového dřeva, 110x220 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
18 639 Kč
s kódem
23 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Skříňka Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklá, krémová, šířka 100 cm, výška 140 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
18 079 Kč
s kódem
22 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
100
101
102
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek