Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 455 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Light & Living
Police Ginosu
Z mangového dřeva, matná, v tmavě přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 3 cm, hloubka 17 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Adante
S područkami, čalouněné, světle hnědé
Doručíme od 4. 11. 2026
7 309 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolky v sadě Bocov
2 ks, kovové, v bronzové barvě, 26x53 cm, výška 53 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Kobodo
Kovový, béžový, ø 35 cm, výška 46 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 802 Kč
s kódem
5 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, khaki
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Veglia
Kovový, béžový, ø 60 cm, výška 38 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Mikola
Kovový, krémový, ø 46 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní stůl Kulona
Ø 140 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
38 249 Kč
s kódem
44 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Kulona
Bílý, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
8 329 Kč
s kódem
9 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, matná, světle zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, hnědý/v bronzové barvě, ø 29 cm, výška 47 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 654 Kč
s kódem
4 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Regál na víno Malbeo
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 16, černý, šířka 70 cm, výška 160 cm, hloubka 6 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
7 177 Kč
s kódem
8 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Kosaka
2 ks, čalouněná, sametové, matná, zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
11 644 Kč
s kódem
13 699 Kč bez kódu
6 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Kobodo
Kovový, tmavě šedý, ø 35 cm, výška 46 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 802 Kč
s kódem
5 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Lienz
Kovový, v bronzové barvě, 60x80 cm, výška 36 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Light & Living
Konzolový stolek Peto
Kovový, v bronzové barvě, 42x100 cm, výška 76 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
11 474 Kč
s kódem
13 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Finca
Keramický, béžový, ø 28,5 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Kulona
Béžový, ø 70 cm, výška 38 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
8 244 Kč
s kódem
9 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalouněná, z textilie bouclé, krémová, výška sedáku 73 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 578 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Kulona
Béžový, ø 60 cm, výška 45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Blaine
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
Doručíme od 4. 11. 2026
13 514 Kč
s kódem
15 899 Kč bez kódu
7 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Regál na víno Malbeo
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 8, černý, šířka 36 cm, výška 160 cm, hloubka 6 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní křeslo Adante
S područkami, kovové, hnědé
Doručíme od 4. 11. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Lienz
Kovový, v bronzové barvě, 30x53 cm, výška 48 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 303 Kč
s kódem
2 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, béžový, ø 29 cm, výška 47 cm
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Skleněný, zelený, ø 37 cm, výška 44 cm
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
8 032 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, bílý, ø 29 cm, výška 47 cm
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Kulona
Bílý, ø 70 cm, výška 38 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
9 689 Kč
s kódem
11 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, krémová
Doručíme od 3. 11. 2026
9 604 Kč
s kódem
11 299 Kč bez kódu
5 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Skleněný, světle zelený, ø 37 cm, výška 44 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 032 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Lavice Nafya
Z textilie bouclé, polstrovaná, před postel, béžová, šířka 119 cm, hloubka 45 cm, výška 48 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
12 579 Kč
s kódem
14 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Skleněný, okrově žlutý, ø 37 cm, výška 44 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
7 947 Kč
s kódem
9 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Konferenční stolek Babina
Kovový, v bronzové barvě, ø 67,5 cm, výška 37 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 199 Kč
s kódem
6 117 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Police Tarontu
Z mangového dřeva, matná, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 3 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Kobodo
Kovový, černý, ø 35 cm, výška 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, modrá
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Light & Living
Lavice Nafya
Z textilie bouclé, polstrovaná, před postel, krémová, šířka 119 cm, hloubka 45 cm, výška 48 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
10 964 Kč
s kódem
12 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Skleněný, vínový, ø 37 cm, výška 44 cm
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
8 372 Kč
s kódem
9 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Dakwa
Kovový, khaki, ø 29 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Veglia
Kovový, béžový, ø 70 cm, výška 33,5 cm
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
10 709 Kč
s kódem
12 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Lienz
Kovový, v bronzové barvě, 49x67 cm, výška 41 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, okrově žlutá
Doručíme od 3. 11. 2026
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Light & Living
Odkládací stolek Finca
Keramický, krémový, ø 28,5 cm, výška 42 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Police Ginosu
Z mangového dřeva, matná, hnědá, šířka 100 cm, výška 3 cm, hloubka 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Police Tarontu
Z mangového dřeva, černá, šířka 100 cm, výška 3 cm, hloubka 23 cm
Skladem
Poslední kousky
2 379 Kč
s kódem
2 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě šedá, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
4 391 Kč
s kódem
5 166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, světle hnědá, výška sedáku 65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 610 Kč
s kódem
5 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, béžová, výška sedáku 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 391 Kč
s kódem
5 166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (4)
+ Výška sedáku (2)
1
...
164
165
166
...
322
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek