20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 270 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Yumi
S deskou v dubovém dekoru, ø 115 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 152 Kč
s kódem
12 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Filippa
Rozkládací, z dubového dřeva, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
13 672 Kč
s kódem
17 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (3)
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Emmett
Z dubového dřeva, 95x240 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
34 879 Kč
s kódem
43 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Botník Confetti
S lavicí, z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 80 cm, výška 52 cm, hloubka 30 cm
(9)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Kancelářská židle Alison
Čalouněná, otočná, šedá, nosnost 110 kg
(12)
Skladem
Poslední kousky
3 895 Kč
s kódem
4 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Waterton
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
11 519 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
7 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Konzolový stolek Orwel
S deskou z kamene, bílý/v přírodní barvě, 40x140 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousek
12 399 Kč
s kódem
15 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Yumi
S deskou v dubovém dekoru, ø 115 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
11 119 Kč
s kódem
13 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 792 Kč
s kódem
3 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, krémové
(6)
Skladem
Poslední kousky
7 839 Kč
s kódem
9 799 Kč bez kódu
4 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Yumi
S deskou v dubovém dekoru, 90x45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 3 cm, hloubka 7 cm
(1)
Skladem
863 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Calverton
S deskou v dubovém dekoru, ø 120 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
15 832 Kč
s kódem
19 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Vitrína Brooklyn
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 130 cm, výška 150 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
30 159 Kč
s kódem
37 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Lowell
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousky
10 879 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
6 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Konferenční stolek Yumi
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 90x90 cm, výška 53 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
6 152 Kč
s kódem
7 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 039 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, v přírodní barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
7 279 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
4 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 559 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 599 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Tyler
Rozkládací, z dubového dřeva, 90x180 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
17 592 Kč
s kódem
21 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Konzolový stolek Yumi
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 40x120 cm, výška 75 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
6 239 Kč
s kódem
7 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Norwell
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
10 399 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
10 559 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
6 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, šedá
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 399 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
6 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
10 159 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
6 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Rodham
2 ks, čalouněné, hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Konferenční stolek Brooksville
Mramorový, bílý/hnědý, 90x90 cm, výška 42 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
15 832 Kč
s kódem
19 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 19 cm, hloubka 33 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
2 042 Kč
s kódem
2 553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Vitrína Everett
Z dubového dřeva, povrchová úprava: barva, černá, šířka 95 cm, výška 195 cm, hloubka 41 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
36 319 Kč
s kódem
45 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 3 cm, hloubka 7 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
s kódem
1 024 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Kato
2 ks, čalouněné, hnědé/béžové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
8 399 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
5 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, černý, šířka 80 cm, výška 3 cm, hloubka 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
s kódem
1 024 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 19 cm, hloubka 33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 767 Kč
s kódem
3 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Konferenční stolek Orwel
S deskou z kamene, hnědý/béžový, 60x140 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousek
18 031 Kč
s kódem
22 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Yumi
Rozkládací, s deskou v dubovém dekoru, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
15 279 Kč
s kódem
19 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rowico
Nástěnný věšák Milford
Z dubového dřeva, černý, šířka 80 cm, výška 19 cm, hloubka 33 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
2 632 Kč
s kódem
3 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
3 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák Utah
Antracitový, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Germania
Věšákový panel Lissabon
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 96 cm, výška 147 cm, hloubka 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 761 Kč
s kódem
4 701 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Dekor (2)
-20 % s kódem
Germania
Botník Lissabon
S lavicí, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: lamino, v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 96 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 779 Kč
s kódem
4 724 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Šatní skříň Lissabon
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 54 cm, výška 200 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
5 702 Kč
s kódem
7 128 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Dekor (2)
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Police Marble
Mramorová, bílá/ve zlaté barvě, šířka 40 cm, výška 18 cm, hloubka 16 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 086 Kč
s kódem
1 357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome
Modrá, šířka 120 cm, hloubka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
13 759 Kč
s kódem
17 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome Velvet
Sametová, modrá, šířka 120 cm, hloubka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
14 319 Kč
s kódem
17 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome Velvet
Sametová, béžová, šířka 120 cm, hloubka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
14 319 Kč
s kódem
17 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome
Modrá, šířka 80 cm, hloubka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 399 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
+ Hloubka (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Rome Velvet
Sametová, červená, šířka 120 cm, hloubka 120 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
13 759 Kč
s kódem
17 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
255
256
257
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek