20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 288 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Jídelní stůl Atlas
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru jasanu, 100x160 cm, délka po rozložení 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 199 Kč
s kódem
23 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, tmavě šedá, šířka 120 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(11)
Doručíme od 16. 10. 2026
13 386 Kč
s kódem
16 732 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, tmavě šedý, šířka 140 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
7 207 Kč
s kódem
9 009 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, červená
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 839 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
12 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, šedá, šířka 159 cm, výška 80 cm, hloubka 47 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
12 759 Kč
s kódem
15 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
19 599 Kč
s kódem
24 499 Kč bez kódu
12 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, tmavě šedá, šířka 100 cm, výška 120 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 655 Kč
s kódem
13 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Komoda Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matná, šedá, šířka 108 cm, výška 80 cm, hloubka 47 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
8 420 Kč
s kódem
10 525 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matný, šedý, šířka 180 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
11 147 Kč
s kódem
13 934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Eclipse
S područkami, v dekoru jasanu, černá/šedá
Skladem
Poslední kousky
8 122 Kč
s kódem
10 152 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matný, černý, šířka 140 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
7 230 Kč
s kódem
9 037 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, krémový, šířka 140 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 459 Kč
s kódem
9 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, zelená
(9)
Doručíme od 2. 11. 2026
21 806 Kč
s kódem
27 257 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedomodrá
(6)
Skladem
Poslední kousek
21 806 Kč
s kódem
27 257 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, béžová
(201)
Doručíme od 29. 12. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedá
(2)
Doručíme od 29. 12. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedomodrá
(201)
Doručíme od 29. 12. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, zelená
(1)
Doručíme od 29. 12. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedomodrá
(1)
Doručíme od 29. 12. 2026
22 150 Kč
s kódem
27 688 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, světle modrá
(201)
Doručíme od 2. 11. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Mattis
180x200 cm, bez roštu, čalouněná, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
15 787 Kč
s kódem
19 734 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedá
(9)
Skladem
Poslední kousky
21 806 Kč
s kódem
27 257 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, zelená
(5)
Doručíme od 29. 12. 2026
22 150 Kč
s kódem
27 688 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
21 266 Kč
s kódem
26 583 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lotte
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, světle šedá
(201)
Doručíme od 29. 12. 2026
21 870 Kč
s kódem
27 337 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
432 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Lavice Watford
Sametová, polstrovaná, s úložným prostorem, tmavě zelená, šířka 95 cm, hloubka 36,5 cm, výška 46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 062 Kč
s kódem
3 828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
House Nordic
Lavice Vita
Kovová, s úložným prostorem, černá, šířka 100 cm, hloubka 36 cm, výška 48,5 cm
(6)
Skladem
2 216 Kč
s kódem
2 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Perugia
S výpletem/dřevěné/bez čalounění, kožené, černé, výška zadní opěrky 57 cm, výška sedáku 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
7 915 Kč
s kódem
9 894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Venezia
Se skleněnou deskou, černý, ø 70 cm, výška 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 902 Kč
s kódem
2 378 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Vita
Kovový, černý, šířka 70 cm, výška 4 cm, hloubka 4 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Venezia
Se skleněnou deskou, ve zlaté barvě, ø 48 cm, výška 48 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
1 542 Kč
s kódem
1 927 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Police Harlem Hyde
Patrová, z masivu pavlovnie, šířka 99 cm, výška 62 cm, hloubka 17,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 228 Kč
s kódem
1 535 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
TV stolek Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černý, šířka 100 cm, výška 45 cm, hloubka 36 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 518 Kč
s kódem
1 897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Lavice Abano
Dřevěná, v přírodní barvě, šířka 80 cm, hloubka 35 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 216 Kč
s kódem
2 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Křeslo Glasgow
Z umělé kožešiny, béžové, výška zadní opěrky 60 cm, výška sedáku 46 cm
(7)
Skladem
5 399 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Pracovní stůl Vita
45x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 542 Kč
s kódem
1 927 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Botník Padova
S lavicí, šedý, šířka 100 cm, výška 50 cm, hloubka 34 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 854 Kč
s kódem
2 318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Lavice Watford
Sametová, polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, černá, šířka 95 cm, hloubka 36,5 cm, výška 46 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 062 Kč
s kódem
3 828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Merida
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 33 cm, výška sedáku 41 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 050 Kč
s kódem
5 063 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Botník Padova
Z topolového dřeva, černý, šířka 78 cm, výška 32 cm, hloubka 34 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
770 Kč
s kódem
963 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, sametové, matné, černé
(7)
Skladem
2 399 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(14)
Skladem
Poslední kousky
3 911 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Křeslo Savona
Z textilie bouclé, bílé, výška zadní opěrky 37 cm, výška sedáku 35 cm
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 777 Kč
s kódem
12 221 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 079 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Lavice Watford
Polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, světle šedá, šířka 95 cm, hloubka 36,5 cm, výška 46 cm
(26)
Skladem
3 062 Kč
s kódem
3 828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Padova
S poličkou, z topolového dřeva, černý, šířka 78 cm, výška 34 cm, hloubka 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
770 Kč
s kódem
963 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Taburet Alford
Z umělé kožešiny, béžový, ø 35,5 cm, výška 37 cm
(5)
Skladem
1 300 Kč
s kódem
1 625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
263
264
265
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek