Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 393 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
White Label
Věšák Darwin
Ocelový, ve stříbrné barvě, šířka 51 cm, hloubka 44 cm, výška 174 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
2 039 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Mani
4 ks, čalouněné, žluté
Doručíme od 23. 10. 2026
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Tamaris
Kovový, kulatý, ø 80 cm, výška 35 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
6 498 Kč
s kódem
7 645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Tamaris
Kovový, taupe, ø 48 cm, výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
3 690 Kč
s kódem
4 341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Miuform
Podnožka Charming Charlie
Šedá, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, výška 45 cm
(20)
Doručíme od 23. 11. 2026
4 443 Kč
s kódem
5 227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
House Nordic
Zahradní lounge set Comillas
Pro 4 osoby, čalouněný, šedý, 2 ks
Doručíme od 26. 10. 2026
27 786 Kč
s kódem
32 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Tella
S keramickou deskou, tmavě šedý, ø 45 cm, výška 47 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 326 Kč
s kódem
2 736 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Leatherman
Kovový, bílý, šířka 70 cm, výška 10 cm, hloubka 7 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Micadoni
Polštář k modulární pohovce Martina
Zelený, šířka 55 cm
Doručíme od 1. 12. 2026
1 067 Kč
s kódem
1 255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní jídelní stůl Maset
Z eukalyptového dřeva, v přírodní barvě, 100x225 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
16 637 Kč
s kódem
19 573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Addaia
Betonový, kulatý, ø 90 cm, výška 43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
13 934 Kč
s kódem
16 393 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Skříňka Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: barva, matná, bílá, šířka 84 cm, výška 84 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 969 Kč
s kódem
8 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, světle růžové, 209x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Karup
Pohovka Bare
Tmavě šedá, šířka 225 cm, hloubka 94 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
36 107 Kč
s kódem
42 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Karup
Pohovka Bare
Světle šedá, šířka 225 cm, hloubka 94 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
38 229 Kč
s kódem
44 975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolky v sadě Rosie
2 ks, s deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě/šedozelené, 65x102,5 cm, výška 54 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 886 Kč
s kódem
4 572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Police Folk
Na obrázky, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 8 cm, hloubka 11 cm
(3)
Doručíme od 30. 10. 2026
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Olir
Se skleněnou deskou, hnědý, 81x140 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Hock
Stohovatelná, kovová, zelená/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 11. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Mara
160x200 cm, s roštem, čalouněná, béžová
Doručíme od 23. 11. 2026
19 261 Kč
s kódem
22 660 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
-15 % s kódem
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Středový díl, tmavě šedý, šířka 76 cm, hloubka 96 cm
(4)
Doručíme od 24. 11. 2026
10 454 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
White Label
Konzolový stolek Amaya
Béžový, 39x85 cm, výška 76 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 528 Kč
s kódem
6 504 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Křeslo Harper
Otočné, bílé, výška zadní opěrky 35 cm, výška sedáku 45 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
11 882 Kč
s kódem
13 979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Knihovna Malibu
Kovová, černá, šířka 80 cm, výška 138 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
5 309 Kč
s kódem
6 246 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z dřevotřísky, matná, tmavě šedá, šířka 77 cm, výška 121 cm, hloubka 50 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Woodman
Pracovní stůl Frame
Otvor na kabely, s deskou v dubovém dekoru, 35x100 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Paphos
Žinylková, se snímatelným potahem, světle šedá, dvoumístná, šířka 195 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 54 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
25 754 Kč
s kódem
30 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Paphos
Žinylková, se snímatelným potahem, světle šedá, dvoumístná, šířka 140 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 54 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
20 059 Kč
s kódem
23 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
vtwonen
Pohovka Cluster
Z textilie bouclé, béžová, trojmístná, šířka 204 cm, hloubka 91 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
30 939 Kč
s kódem
36 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
vtwonen
Pohovka Cluster
Sametová, modrá, trojmístná, šířka 204 cm, hloubka 91 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
37 569 Kč
s kódem
44 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
vtwonen
Pohovka Cluster
Z textilie bouclé, hnědá, trojmístná, šířka 204 cm, hloubka 91 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
30 939 Kč
s kódem
36 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
vtwonen
Pohovka Cluster
Sametová, zelená, trojmístná, šířka 204 cm, hloubka 91 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 10. 12. 2026
37 569 Kč
s kódem
44 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Achille
Na každodenní spaní/polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, voděodolná, béžová, čtyřmístná, šířka 300 cm, hloubka 180 cm, hloubka sedáku 58 cm
Doručíme od 26. 11. 2026
102 629 Kč
s kódem
120 740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Karup
Křeslo Roots
Futonové/dřevěné, rozkládací, bílé/modré, výška zadní opěrky 55 cm, výška sedáku 47 cm
(170)
Doručíme od 23. 10. 2026
9 067 Kč
s kódem
10 667 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-15 % s kódem
Micadoni
Modul pohovky Martina
Středový díl, sametový, šedý, vhodné pro mazlíčky, šířka 90 cm, hloubka 106 cm
Skladem
Poslední kousky
14 364 Kč
s kódem
16 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vipack
Postýlka DINO
60x120 cm, s nastavitelnou výškou, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 674 Kč
s kódem
5 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Miuform
Modul pohovky Flex Felix
Levý roh, zelený, šířka 172 cm, hloubka 96 cm
(11)
Doručíme od 24. 11. 2026
15 299 Kč
s kódem
17 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Woodman
Věšák Eigen
Z dubového dřeva, žlutý, šířka 47 cm, hloubka 47 cm, výška 175 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 518 Kč
s kódem
4 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Moonia
Matrace Biocrystal Selenium
120x200 cm, středně tvrdá, pěnová, oboustranná/zónová/termoregulační, z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
17 764 Kč
s kódem
20 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Křeslo Tove
Sametové, oranžové, výška zadní opěrky 38 cm, výška sedáku 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
12 988 Kč
s kódem
15 280 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Jídelní židle Percey
Stohovatelná, látková, žinylková, modrá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 052 Kč
s kódem
3 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ragaba
Konzolový stolek Lillo
Bílý, 35x85 cm, výška 74 cm
(10)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 986 Kč
s kódem
4 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Wigiwama
Dětský puf Terrazzo Cloud
Z textilie bouclé/žinylkový, se snímatelným potahem, zelený, šířka 56 cm, hloubka 46 cm, výška 25 cm, váha 1 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
MOME
Komoda Nereida
Z mangového dřeva, povrchová úprava: lak, matná, v přírodní barvě, šířka 210 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
26 094 Kč
s kódem
30 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Mogi
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
20 824 Kč
s kódem
24 499 Kč bez kódu
12 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
BENAB
Topper Latex H5
160x200 cm, středně tvrdý, latexový, s odnímatelným potahem/antialergenní/termoregulační, z latexové pěny, tloušťka 6 cm, nosnost 130 kg
Doručíme od 15. 10. 2026
11 814 Kč
s kódem
13 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, béžová, nosnost 100 kg
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Jídelní židle Percey
Stohovatelná, látková, šedá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 052 Kč
s kódem
3 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
197
198
199
...
321
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek