Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Návrh kuchyně zdarma

Některé věci je lepší nechat profesionálům, třeba návrh kuchyně. Na Bonami se nemusíte trápit se složitým 3D plánovačem. Návrh kuchyně vám vytvoříme zdarma na míru.

chci návrh kuchyně zdarma

Zdarma a bez závazkůVytvoření návrhu kuchyně na míru je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.
Kvalitní 3D vizualizaceDíky vizualizacím z různých úhlů zjistíte, jak bude nová kuchyň vypadat u vás doma.
Hotovo do 72 hodinNávrh vám zašleme do 3 dnů od vyplnění dotazníku, nebo osobní/online schůzky.
Možnost konzultaceProberte s námi své představy o kuchyni osobně nebo online. Sjednejte si schůzku.

Co všechno dostanu?

Návrh v podobě vizualizace
3D návrh má podobu obrázků ve fotokvalitě. Bude to, jako byste se dívali na fotky své budoucí kuchyně.
Video
Zašleme vám také několikasekundové video, na kterém uvidíte celek, detail i pohyb, například otvírání dvířek a šuplíků.
Ergonomické řešení
Návrh vypracuje odborník na ergonomii. Díky tomu bude kuchyně bezpečná a vaření v ní plynulé.
Orientační kalkulace
Přesnou cenovou kalkulaci vám upřesníme hned po zaměření kuchyně ve vašem interiéru.
Konzultace
Budeme vám k dispozici po celou dobu od návrhu kuchyně až po realizaci –⁠ na telefonu, online i osobně v showroomu.


Našim kuchyním věříme. Proto vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku na 10 let. chci návrh na míru zdarma katalog řešení

Jak to bude probíhat?

Jednoduše ve 4 krocích. Prozkoumejte naši nabídku. Řekněte nám, co se vám líbí. Prohlédněte si návrh vytvořený na míru vašemu prostoru. A mějte radost z nové kuchyně! Na Bonami se můžete těšit na vstřícný přístup a profesionální řešení.

Prozkoumejte celou nabídku

Prohlédněte si řady kuchyní i různá modelová řešení. Každé z těchto řešení si můžete pro lepší představu upravit v online konfigurátoru (lze změnit například dekor dvířek, pracovní desku a úchyty). Váháte, který odstín, materiál nebo dekor se vám bude líbit nejvíce? Přijeďte se podívat do kuchyňského studia nebo si objednejte vzorky až domů.

Dejte nám vědět, co si přejete

Světlá, nebo tmavá? S ostrůvkem, nebo bez? Klikněte na tlačítko „Chci návrh kuchyně zdarma“ a vyplňte své požadavky do dotazníku. Potřebovat budete jen metr a případně obrázky, které nám zašlete pro inspiraci. Získáme tak základní představu o tom, jakou kuchyni si přejete. TIP: V dotazníku si můžete zvolit také datum a čas osobní nebo online schůzky, kde společně probereme vše do detailu.

Získejte návrh kuchyně zdarma

Na základě všech vašich představ a požadavků pro vás připravíme návrh kuchyně na míru, bez závazků a zcela zdarma, včetně orientační kalkulace. Díky kvalitním vizualizacím z návrhu zjistíte, jak bude vaše vysněná kuchyně vypadat u vás doma. Pokud budete chtít v návrhu cokoli upravit nebo změnit, vyjdeme vám vstříc.

Nová kuchyně u vás do 6 týdnů

Rozhodli jste se pro kuchyni od Bonami? Náš realizační tým u vás kuchyni nejprve zaměří, aby vše 100% sedělo. Ve smluvený den k vám kuchyni dovezeme a celou ji sestavíme. Pokud si budete přát, zajistíme také demontáž a odvoz vaší staré kuchyně. Kompletně hotovo budeme mít už do 6 týdnů od podpisu objednávky.

Příklad hotového návrhu

Kuchyňská dvířka řady Tapas barvy minerální zelená matná v kombinaci s kuchyňskými dvířky Crunchy dekor Dub Havanna, pracovní deska dekor Dub Havanna, obložení a pultová police dekor Beton pískový
3D vizualizace
Vytvoříme vám detailní 3D vizualizace pohledu na kuchyni z různých úhlů, díky kterým přesně uvidíte, jak bude vaše budoucí kuchyně vypadat. Od umístění jednotlivých skříněk a spotřebičů až po úchytky. Celou kuchyni v návrhu zasadíme do prostoru, který reflektuje prvky ve vaší nemovitosti (zásuvky, okna, přípojky atp.).
Video
Součástí návrhu je také krátké video, na kterém uvidíte, jak se bude dát v kuchyni pohybovat. Předvedeme vám otevírání skříněk, šuplíků i spotřebičů. Díky tomu si lépe představíte, zda vám bude vyhovovat rozmístění prvků, nebo bude potřeba ještě něco upravit.

Kompletní služby ke kuchyním na míru

Zařizování nechte na nás. Postaráme se o vše včetně zaměření, dopravy a montáže. Zákazníkům, kteří mají doma starou kuchyni, zajistíme její demontáž a odvoz.

Proč na Bonami nenajdu 3D plánovač kuchyní?

Víte, že v 3D online plánovači si celou kuchyni nakliká jen 1 zákazník z 200? Zbývající dají kvůli složitosti, zkreslení nebo zjednodušení⁠ přednost návrhu od odborníka. Je totiž:

  • realistický – jako byste se dívali na fotky
  • na míru – přesně zanesený do vaší kuchyně
  • jednodušší – zadání vyplníte i na mobilu
  • bez komplikací – za 15 minut máte hotovo

Často kladené dotazy

Jak získám návrh kuchyně na míru zdarma?

Je to jednoduché. Stačí kdekoli na webových stránkách Bonami kuchyní kliknout na tlačítko Chci návrh kuchyně zdarma. Tím se prokliknete do online dotazníku, kde postupně vyplníte všechny důležité informace, které potřebujeme pro vytvoření návrhu. Kromě zaklikávání odpovědí zde budete mít možnost také vypsat všechny svoje představy do textového pole a poslat nám pro inspiraci různé odkazy nebo obrázky kuchyní, které se vám líbí.

V tomto dotazníku si také můžete domluvit osobní nebo online schůzku s odborníkem na kuchyně. Cílem schůzky je seznámit se se všemi vašimi přáními, představami a možnostmi a získat ještě více detailních podkladů pro vytvoření perfektního návrhu na míru.

Žádný strach, návrh kuchyně i schůzka s odborníkem jsou zdarma a nezavazují vás k nákupu kuchyně.

Kolik 3D vizualizací a videí je součástí návrhu kuchyně zdarma?

Standardně jsou součástí návrhu tři různé 3D vizualizace – obraz kuchyně zepředu, zleva/zprava a detail. K vizualizaci patří také několikavteřinové video, kde uvidíte například otevírání skříněk a šuplíků.

Pokud si přejete více vizualizací (například nějaký konkrétní detail), dejte nám vědět. Další vizualizace na přání vám přidáme do výstupu zcela zdarma.

Ke každému návrhu na míru zdarma dostanete také jedno několikavteřinové video.

Je součástí Návrhu kuchyně zdarma také nezávazná kalkulace?

Ano, k návrhu kuchyně vám rovnou dodáme i nezávaznou orientační cenovou kalkulaci. Zcela přesnou cenu za kuchyni budeme vědět po zaměření kuchyně ve vaší nemovitosti. Po zaměření se výsledná kalkulace může lehce lišit (obvykle ne o více než o 5 % z orientační kalkulace ).