Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 136 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wenko
Salátový příbor Nagy
2 ks, z nerezové oceli
(13)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Ptačí budka
Dřevěná, 14x11 cm, výška 20 cm
(58)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Držák na skleničky na víno My Crystal
Závěsný, ocelový, ve stříbrné barvě, 38x26 cm, výška 7 cm
(579)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Vánoční figurky v sadě
5 ks, dřevěné, výška 12,5 cm
(2)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
OYOY Living Design
Podložka pod hrnec Nautilus
Silikonová, 15x16,5 cm
(1)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
House Nordic
Dekorační tác Cement
27x26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic blue
500 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Rex London
Dětský věšák
Nástěnný, kovový, šířka 30,5 cm, výška 14 cm, hloubka 6,5 cm
(5)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, šedá
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Plaček Pet Products
Dóza na pamlsky Dog Fantasy EcoStyle
Béžová, ø 14,5 cm, výška 19 cm, 2,3 l
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x61 cm, výška 15 cm
(6)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
WC štětka Rotello
Plastová, bílá, ø 10 cm, výška 36 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, žluté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Nádoba na nápoje
5,2 l
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Zone
Sada magnetek A-bulletin
6 ks
(5)
Skladem
449 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Crocket
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 25 cm
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Sensu
Kameninový, černý, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(7)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
OYOY Living Design
Podložka pod hrnec Nautilus
Silikonová, 15x16,5 cm
(1)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Costa Nova
Cukřenka Pearl
Kameninová, bílá, objem 100 ml
(2)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic black
500 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Nugget
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Brabantia
Ramínka v sadě
4 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Solo
Porcelánový, bílý, ø 6 cm, výška 12 cm
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Talíř Naive
Dezertní , ø 17 cm, keramický, krémový
(1)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Talíř Imogen
Dezertní , ø 16,5 cm, z kameniny, béžový
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 140x200 cm
(53)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
Orion
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, ve stříbrné barvě, skleněná
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Úklidová pomůcka CleanTech
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Mýdlenka Tower
Ocelová, černá, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Stojan na mycí prostředky
Silikonový, černý, 8x16,5 cm, výška 17 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
2 l, na cibuli a česnek, kovová, šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Living Design
Podložka pod hrnec Nautilus
Silikonová, 15x16,5 cm
(1)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Orion
Pánev Litina
Grilovací, s odnímatelnou rukojetí, litinová, ø 22 cm, na indukci
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, světle zelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Talíř Alentejo
Hluboký , ø 23 cm, z kameniny, tyrkysový
(6)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoba Hettie
Skleněná, ø 10 cm
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér do skříně Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
168
169
170
...
670
Načíst další