Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 153 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sehlbach
Závěs Jeans
Termo/dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, modrý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
26x18 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na mini bábovky
35 x 21,5 cm, silikon
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě šedý, 25x25 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Šedý, 2 l
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
WC štětka Simply
Kovová, černá, ø 16,5 cm, výška 59 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Medusa
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Crown
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, modrý, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S ornamentem, červený/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Formy na cukroví v sadě
3 ks, 21,5 x 12 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan
Velikost 2-4 roky, bavlněný, šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Remember
Svíčka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní bazalky/s vůní rebarbory, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Esschert Design
Panty na dveře Dog
4 ks, kovové, výška 7 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Medusa
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 80 cm
(12)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Orion
Hrnec
Na mléko, nerezový, 1,5 l, ø 15,5 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Spilled Gold
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, bílý/šedý/ve zlaté barvě, ø 80 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan
Velikost 1-2 roky, bavlněný, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Venkovní svítidla v sadě
3 ks, matně černá, plastová, LED, přenosná, na baterky/solární, s klipem, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Rosti
Mísa Classic
Na šlehání, plastová, bílá, ø 11 cm, objem 1,25 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský batoh Flowers
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sapho
Držák na sprchu
Mosazný, v leskle stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Alma
Závěsný systém tyč, s potiskem, béžový, 140x280 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové korunky v sadě Happy Birthday
8 ks
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, šedá, 125x150 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Arch
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/šedý, ø 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
Rotho
Koš na prádlo Jona
Plastový, antracitový, 55 l
(21)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá větvička Reed
Ø 15 cm, výška 132 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Shark
8 ks
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ambiance
Samolepka Woodstock
Na zeď, 60x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (3)
sada 4 ks
House Nordic
Misky v sadě Viola
4 ks, na polévku, z kameniny, šedobéžové, 1 l, ø 14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Rohožka Coco Black
Z kokosového vlákna, černá, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
221
222
223
...
670
Načíst další