20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 028 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Svačinový sáček Eco
Látkový
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Dětské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Venkovní svítidlo Fergus
Hnědé, kovové, LED, zapichovací, solární, 15x15x35 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
142 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Povlečení Perníček
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, 200x140 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 8 ks
Spira
Vánoční ozdoby v sadě Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
71 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Evidence
Pratelná, šedá, ø 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Koupelnová předložka Gobo
Pratelná, textilní, hnědá/krémová, 50x80 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Pink and Blue Check
Z kokosového vlákna, modrá/růžová, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace židle s opěrkou/stoličky s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění a výživa židle s opěrkou/stoličky s koženkovým čalouněním
Skladem
570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění židle s opěrkou/stoličky s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregrace židle s opěrkou/stoličky s koženým čalouněním
Skladem
570 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, černý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(124)
Skladem
457 Kč
s kódem
571 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Hodiny Kensington
Nástěnné, ø 35 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
457 Kč
s kódem
571 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Misky v sadě Selma
4 ks, na polévku, z kameniny, šedé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
457 Kč
s kódem
571 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Wenko
Hlavice pro WC kartáče v sadě Ø8cm
Náhradní , plastové, černé, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
458 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus Bloom
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Calvo
Plastová, matně černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Rendlík
Nerezový, 1 l, na indukci
Doručíme od 16. 10. 2026
572 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Obal na květináč Frida
Ručně malovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Skladem
458 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Skladem
458 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnová polička Flex Adhesive
Bez vrtání, plastová, černá
(6)
Skladem
459 Kč
s kódem
574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Joseph Joseph
Organizér na kořenky Duo
Nastavitelný, plastový, šedý, 42x26 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Arin
Objem 18 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
575 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál City Go Big
Látkový
(3)
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Clennie
Krémová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
461 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Leitz
Zápisník Cosy
80 str., linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Organizér na čisticí prostředky CupboardStore
(13)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Tašky v sadě Retro
3 ks, na tříděný odpad, plastové, 3x28 l
(19)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
577 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Pavia
Bez vrtání, Static-Loc, ocelová, černá
(66)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hmoždíř
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Serro
Ocelový, černý/hnědý, ø 17 cm, výška 67 cm
(22)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, černý, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(32)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Organizér na nože DrawerStore™
Plastový, šedý
(196)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
163
164
165
...
536
Načíst další