Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 903 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Sagaform
Slánka a pepřenka Nature
Skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Zilverstad
Kasička Football
Kovová, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Venkovní svítidlo Genie
Matně černé, plastové, LED, na USB, se senzorem pohybu, IP44
(1)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Záclona Diamant Scherli
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s ornamentem/strukturovaná, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gazzda
Prostředek pro péči o nábytek White
(19)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (3)
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 53 h, ø 4 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojan na papírové utěrky Chamy
V přírodní barvě, ø 16 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Kuchyňská váha Grand Chef
Ve stříbrné barvě, digitální, z nerezové oceli, nosnost 5 kg
(8)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Zápisník na narozeniny Terrazzo
6 str.
(1)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Done by Deer
Klip na dudlík Elphee
(7)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
WC štětka Touch
Plastová, modrá, ø 9 cm, výška 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Onyx
Mramorový, bílý, ø 7 cm, výška 12,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Termofor Deer
Z mikroplyše, hnědý, 700 ml
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Mašlovačka GrillOut
Silikonová
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Zástěra Dash
Modrá/béžová
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
3 ks, skleněné, 7 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Blossom
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Misky v sadě
4 ks, na polévku, keramické, světle hnědé, 470 ml, ø 12 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
DOKE
Módní doplněk Erin
(40)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Venkovní svítidlo Genie
Matně černé, plastové, LED, na USB, se senzorem pohybu, IP44
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Really Nice Things
Koupelnová předložka Eyes
Pratelná, bílá, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Zapékací mísa Enamel
18x34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Na baterky, stolní , dřevěná, bílá, šířka 6 cm, délka 22 cm, výška 34 cm
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Vánoční ozdoba Star
Z nerezové oceli, 9,5 cm
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sada doplňků do koupelny Odos
Z polyresinu, bílá
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Miska Kylie
Na polévku, z kameniny, bílá, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnová předložka
Pratelná, sametová, krémová, 60x100 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Čisticí kartáč GrillOut
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Plech Grande
Na pizzu/na dort/na bagety, 39 x 33 cm, maximální teplota 230 °C
(9)
Doručíme od 21. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Pongo
Béžová, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí, 9,5x23x36 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Points
Na jednolůžko, na knoflíky, s puntíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pledsq
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Line Art
Na jednolůžko, na knoflíky, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
180
181
182
...
535
Načíst další