Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 099 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wenko
Stojan na boty
Kovový, teleskopický, ve stříbrné barvě, počet párů bot 10 , šířka 119 cm, výška 35 cm, hloubka 23 cm
(622)
Skladem
Poslední kousky
673 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchový závěs Agate
S abstraktním vzorem, 180x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
673 Kč
Do košíku
Do košíku
-10 %
Tefal
Hrnec Cook Eat B9214474
S pokličkou, nerezový, na indukci
(2)
Skladem
Poslední kousek
673 Kč
749 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Orion
Misky v sadě Statek
4 ks, na polévku, keramické, krémové, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
674 Kč
169 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, světle šedý, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
674 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Trio
Bodové svítidlo Tarifa
Černé, skleněné, 16x29x19 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
674 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (3)
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Plastová, bílá, 12x9 cm, výška 43 cm
(43)
Skladem
675 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Svačinový box To Go
1,6 l, dělený, 2 ks, plastový, černý
(10)
Skladem
675 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na pokličky a pánve Tower
Kovový, bílý, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
675 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 25x25 cm, výška 18 cm
(32)
Skladem
675 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručíme od 14. 10. 2026
675 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
LEIFHEIT
Držák na fólie a papírové utěrky PARAT F2
Nástěnný, plastový, bílý, 12x38 cm, výška 29 cm
(24)
Skladem
676 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 44 cm
(26)
Skladem
678 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Držák na papírové utěrky Tosca
Bez vrtání, dřevěný, bílý, 8,5x32 cm, výška 6 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
678 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(25)
Skladem
678 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Spirella
Odpadkový koš Erik
Nášlapný, ocelový, v matně stříbrné barvě, 5 l
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
678 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Opviq lights
Stropní svítidlo Berceste
V bronzové barvě, kovové, ø24x12 cm
(20)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(117)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 5 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Skladem
679 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Misky v sadě Terra Luma
4 ks, z kameniny, béžové, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
Skladem
679 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Quadro
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 14x13,5 cm, výška 7,5 cm
(233)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x14 cm, výška 12 cm
(108)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Závěsná, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(5)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Sada doplňků do koupelny
Bílá
(20)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Reality
Venkovní svítidlo Melo
Bílé, plastové, LED, zapichovací, solární, s možností volby barvy/na dálkové ovládání, IP67, ø20x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Kagetsu
Keramická, v terakotové barvě, 3x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Metaltex
Magnetická lišta
Nerezová, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Dog Breeds
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(2)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Addis
Koš na prádlo
Skládací, plastový, tyrkysový, 45 l
(62)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Ignacia
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 15,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Loha
Kovová, šalvějově zelená, ø 15 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
7x32 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Kitchen Craft
Chladicí nádoba Bar Craft
Plastová
(31)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Casual
Závěsný systém tyč, manšestrový, hnědý, 140x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení Larum
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s potiskem, modré/krémové, 140x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(13)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Artsy Doormats
Rohožka Cat Face
Z recyklovaného plastu, tmavě šedá, 40x70 cm
(10)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Váza Gastro Green
Z kameniny, zelená, ø 14 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětská termoska Wild Flowers
Kovová, krémová/ve stříbrné barvě, 450 ml
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Komponenta - police Mural
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 43 cmvýška 15 cmhloubka 13 cm
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Angus Highland Cow
Bavlněný, hnědý/béžový, 132x178 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Šálek Frankie
Keramický, s podšálkem/na latte, černobílý, 300 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Artsy Doormats
Rohožka Welcome
Šedobéžová, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
194
195
196
...
544
Načíst další