Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 087 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Závěs Everest
Závěsný systém tyč, s příměsí bavlny, kostkovaný, hnědý, 140x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud S
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Seník Epic Pet
26x26 cm, výška 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Spira
Vánoční ozdoby v sadě Space
8 ks, dřevěné, 6,5 cm
Skladem
679 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Duchesse
Závěsný systém tyč, s příměsí bavlny, bílý, 140x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Amber Bronze Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Tabule Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Tabule Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Livenza
Matně černé, hliníkové, 19x14x34 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, žlutý/šedý, 132x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Gardinia
Roleta Vela
Bambusová, černá/v přírodní barvě, 100x160 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Joseph Joseph
Kuchyňské kleště GrillOut
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
341 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Tosca
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12 cm
(181)
Skladem
682 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
S kbelíkem
(1)
Skladem
682 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Teleskopická okenní stěrka XL
Zelená, délka 24 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
682 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, matně černý, ø 9,5 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Držák na sprchu Osimo
Bez vrtání, Static-Loc, plastový, ve stříbrné barvě
(453)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Empire
Keramický, černý, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Sprchový závěs
Bílý, 180x200 cm
(110)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(22)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Brousek na nože Rota
Plastový
(59)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Sprchový závěs Alara
S abstraktním vzorem, modrý, 180x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
simplehuman
Držák na houbičku Slim
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 11x17 cm, výška 16 cm
(39)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Sprchová hadice k umyvadlu
Ve stříbrné barvě, 170 cm
(45)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Kuchyňský váleček PrecisionPin
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Sprchový závěs Amalfi
S pruhy, bílý/béžový, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Věšák na dveře Allegre
Ratanový, v přírodní barvě, šířka 33 cm, výška 14 cm, hloubka 6 cm
(3)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Sprchový závěs Bento
S ornamentem, bílý/hnědý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Piran
Na dřevěné uhlí/přenosný
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
684 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Stelton
Šálek Theo
Kameninový, na cappuccino, černý, 200 ml
Doručíme od 16. 10. 2026
685 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Ochranný obal na gril Royal Classic
88x66 cm, výška 96 cm
(66)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Společenská hra Pexeso Iconic Buildings
Vhodný věk 12+
(1)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Stropní svítidlo Mini
Černobílé, z opálového skla, IP44, ø10x12,5 cm
(2)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Cars "Legend"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
687 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Fraz
Dřevěný, hnědý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
689 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Koupelnová předložka Sausage Dog
Pratelná, červená/bílá, 52,5x83 cm
(51)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Metaltex
Organizér na kořenky York
Dřevěný, matně černý/v přírodní barvě, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Jídelní sada Aura Nomi
Pro 1 osobu, 3 ks, kameninová, zelená
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, taupe, 60x100 cm
(81)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, dřevěný
(9)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Squeez-e Sink
Polyresinový, tmavě šedý, 7x15 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Prkénko Marmore
Servírovací, mramorové, 31 x 21 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Tortona
Nášlapný, ocelový, černý, 3 l
(71)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
196
197
198
...
543
Načíst další