Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 041 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Opviq lights
Závěsné svítidlo Mezopotamya
V měděné barvě, kovové, ø27x126 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Stripe
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
709 Kč
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Terina
Na polévku, nerezová, ve stříbrné barvě, ø 26 cm, objem 4,5 l
Doručíme od 21. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Sekáček s paličkou President
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
710 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Bribano
Závěsná, nerezová, černá
(9)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Zvlhčovač vzduchu Cat Family
Keramický, bílý
(62)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě
(78)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchový závěs Aquaris
Bílý/modrý, 180x200 cm
(8)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová předložka Bere
Pratelná, 50x80 cm
(20)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odkapávač
Rohový, plastový, šedý, 35x50 cm
(1306)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Analia
Závěsný systém tyč, sametový, strukturovaný, krémový, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač Aquatex Plus
Ocelový, černý/ve stříbrné barvě, 35x30 cm
(245)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Vložka do jídelní židličky Luxe
Béžová
(2)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Maximex
Háčky v sadě
4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
178 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Spirella
Zrcadlo Alesia
Kosmetické, 14x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Tác Singles
Ø 20 cm , servírovací, kovový
(12)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Agropoli
Plastový, v petrolejové barvě, 5,5 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Ludwik
V přírodní barvě, z masivního dřeva, s ohybatelnou konstrukcí, 10x10x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Dětská protiskluzová podložka Santorini
Do vany, 36x71 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
714 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Sprchový závěs Faces
S potiskem, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Stěrka s držákem Ume
Šedá, délka 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
715 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční koule v sadě
3 ks, skleněné, ručně foukané, ø 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
715 Kč
238 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (4)
Premium
Casafina
Džbán Fattoria
Keramický, bílý, 2,04 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Kolotoč nad postýlku Butterflies
Závěsný, dřevěný, ø 21 cm, výška 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Těžítko Breon
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Úložný box Roller
S víkem, plastový, tmavě zelený, objem 57 l, 60x40x37 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
716 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský věšák Miou
Nástěnný, v přírodní barvě, šířka 42 cm, výška 16 cm, hloubka 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
716 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě šedý, ø 120 cm
(5)
Skladem
717 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (3)
Brabantia
Svačinové boxy v sadě Make & Take
3 ks, 500 ml/600 ml/1,1 l, s lahví, plastové, tmavě šedé
(1)
Skladem
Poslední kousek
717 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Stojan na zubní kartáčky EasyStore
Ve stříbrné barvě, 9x17 cm, výška 13 cm
(17)
Doručíme od 14. 10. 2026
717 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná, 33 x 23 cm
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
WC štětka Flakon
Keramická, černá, ø 17 cm, výška 42,5 cm
(126)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Tác Caramella
10,5x28 cm, kameninový
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Lucerna Lohals
Kovová/skleněná, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
203
204
205
...
543
Načíst další