Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 023 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Icon
Keramický, černobílý, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sada doplňků do koupelny Turbo-Loc
Bez vrtání, z nerezové oceli, šedá
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, červené/bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Viran
Bílé/v mosazné barvě, z opálového skla, 27x25x15 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konvička na zalévání
Skleněná, 1,4 l
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Cole
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka William Morris
Z recyklovaného plastu, bílá/zelená, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnědá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Závěsné svítidlo Agudo
Hnědé, kovové, ø12x150 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
WC štětka Lizan
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, bílá, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Přídavná polička Vali
Dřevěná, v přírodní barvě, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Hanse Home
Rohožka Maison
Černá, 45x75 cm
(39)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Wenko
Ramínka v sadě Alessia
20 ks, kovová, šedá, délka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
721 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Plumiss
Pratelná, textilní, 45x75 cm
(1)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs New Sultan
Závěsný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Hodiny Takamaka
Nástěnné, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Kids
Syntetický, se střední délkou vlasu, růžový/šedý, 80x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
721 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Zilverstad
Kasička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Lizan
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, nerezová, černá
(1)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "Sssleep Tight"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová hlavice Softwater
Plastová, v leskle stříbrné barvě, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Koupelnová předložka Simi
Rychleschnoucí, z křemeliny, béžová, 39x60 cm
(2)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Držák na kuchyňské utěrky Tower
Bez vrtání, ocelový, bílý, 1x24 cm, výška 6 cm
(50)
Doručíme od 14. 10. 2026
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, ocelová, černá
(43)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Minecraft "Jungle Fight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Váza Vera
Skleněná, černá, ø 21 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Boho
Do postýlky, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
noo.ma
Podtácky v sadě Plama
4 ks, kovové, ve stříbrné barvě, 10x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
725 Kč
181 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Bredemeijer
Ohřívač na konvici na čaj Jang
Černý, z litiny
(57)
Skladem
725 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
noo.ma
Svícen Mis
Kovový
Skladem
725 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Milo
Závěsná, nerezová, ve stříbrné barvě
(230)
Skladem
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Vakuové pytle v sadě
5 ks
(36)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské povlečení Strenenzauber
Do postýlky, na knoflíky, bílé, bavlněné, 80x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Trio
Nástěnné svítidlo Mio
Bílé, kovové, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 18x18x18 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
726 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Roba
Maňásci v sadě
6 ks, látkové, praní v ruce, vhodný věk 3+
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
726 Kč
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Trudy
Ručně malovaná, z kameniny, krémová, 7,5x19 cm, výška 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Leitmotiv
Lávová lampa Rainbow Rocket Lava
Zelená, skleněná, ø11x41,5 cm
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Mísa In The Meadow
Keramická, světle žlutá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Warm
Zimní, 140x200 cm
(23)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 135x200 cm
(174)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, na knoflíky, zelené/modré, 135x200 cm
(198)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Dózy v sadě Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na mouku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na těstoviny/na cukr/na sušenky/na kakao, skleněné
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Set misek s podstavcem Dog Fantasy
Pro psa, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
205
206
207
...
543
Načíst další