Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 010 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mepal
Dětská termoska Campus
Kovová, růžová/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardinia
Závěs Dimout
Zatemňovací/termo, závěsný systém tyč, vínový, 140x245 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Avola
Se štětkou, šedý, 13x16 cm, výška 70 cm
(52)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brandani
Stolní lampa 4in1
Černá, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, ø12x47,5 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Kastrol Grande
Na pečení, s pokličkou/s nepřilnavým povrchem, 2,3 l, ø 20 cm, na indukci
(40)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 3 ks
Esschert Design
Dózy v sadě
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukr, kovové, bílé
(6)
Skladem
739 Kč
246 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Heart
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, krepové, s potiskem, bílé/růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Grinch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/šedé, s vánočním motivem, bavlněné, 200x140 cm
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Melville
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 117x183 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Termohrnek Natural brushed
350 ml, z nerezové oceli, modrý/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Easy Care
Do postýlky, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Reality
Stojací lampa Glenn
Bílá, skleněná, ø18x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Trio
Nástěnné svítidlo Nandini
Černé/v přírodní barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 17x13,5x7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ladelle
Zapékací mísy v sadě Clyde
2 ks, 14x21 cm, keramické, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Kuchyňský vál
39,5x60 cm, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Dětská jídelní sada Deep Turquoise
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Holmegaard
Sklenice Mikkeler
400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Konvička na mléko Homify
40 ml, keramická, bílá/zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
EMOS
Stropní svítidlo Nexxo
Bílé, plastové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 22,5x22,5x4 cm
(2)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Swing
Plastový, černý, 50 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Prostírání Handloom
Bavlněné, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Odpadkový koš Woodrow
Kancelářský, hnědý, 7,5 l
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Ego Dekor
Velikonoční dekorace v sadě
6 ks
Skladem
739 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Herringbone
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Deer
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Forest Friends
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Sleepy Saurus Dino
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Anatomický polštář
S výplní z paměťové pěny, antialergenní, se snímatelným potahem, 35x65 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Penguins
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Košík Joris
Látkový, béžový, výška 38 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Koberec Class
Syntetický, bez vlasu, světle šedý, 80x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, v leskle stříbrné barvě, 12x12 cm, výška 6,5 cm
(265)
Skladem
740 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Zrcadlo Alata
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 15x35 cm
Skladem
740 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo April
Černobílé, z akrylátového skla , LED, 16,5x21x4,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
740 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání, kovová, černá
(23)
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
208
209
210
...
543
Načíst další