Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 199 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Vitaus
Koberec Black Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě šedý, ø 100 cm
(4)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Butter Kings
Zástěra Holiday Mood
Bavlněná, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Stolní lampa Irvin
V terakotové barvě, keramická, ø20x32 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Set na mytí nádobí Easy Squeez-e
Silikonový, šedý
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Illustrated Vase
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 14. 12. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytek, 200x60 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
S|P Collection
Podtácky v sadě Charm
4 ks, kovové, ve zlaté barvě, 9,5x9,5 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská matrace Style
120x60 cm, s odnímatelným potahem/skládací, pěnová, tloušťka 5,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ladelle
Zapékací mísa Clyde
20x32 cm, keramická, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 32x31x20 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská deka Strenenzauber
Bavlněná, s hvězdičkami, bílá/šedá, 80x80 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Springs
Syntetický, s nízkým vlasem, 77x150 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Trio
Nástěnné svítidlo Raglan
Bílé, kovové, LED
Doručíme od 2. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Mop Ultramax XL
S kbelíkem
(32)
Skladem
851 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka Solid
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
852 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
852 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
853 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Casafina
Konvice na čaj Pacifica
500 ml, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
853 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 15x14 cm, výška 35,5 cm
(120)
Skladem
854 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Wenko
Misky v sadě Snack & Dip
3 ks, servírovací, keramické, matně černé, 300 ml
(8)
Skladem
854 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Compactor
Vakuovací sada Flavia
4 ks, plastová, bílá
(84)
Skladem
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toutou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 34 cm
Skladem
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě, 90 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Podnos do vany Tower
Nastavitelný, plastový, černý, 58 - 75 cm
(58)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Bari
Na dřevěné uhlí
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
855 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Compactor
Košík Caracas M
Z proutí, v přírodní barvě, výška 25,5 cm
(113)
Skladem
856 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Stelton
Lahev pro výrobník sody Brus
Ve stříbrné barvě, z nerezové oceli, objem 800 ml
Skladem
Poslední kousky
856 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
WOOOD
Police Febe
Kovová, černá, šířka 40 cm, výška 60 cm, hloubka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
856 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, černé, nosnost 120 kg
(596)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Černá, 10,5x10,5 cm, výška 44 cm
(20)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Odpadkový koš Tower
Nášlapný, plastový, bílý, 3,9 l
(87)
Skladem
Poslední kousek
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Fischer & Honsel
Stolní lampa Malik
Hnědá/béžová, betonová, ø20x35 cm
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Set na výrobu kvásku se stěrkou
2 ks, 700 ml, skleněný
(16)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Cubiko
Kovový, černý, šířka 53 cm, výška 15 cm, hloubka 6 cm
(57)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Simple Arch
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(87)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Jangal
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
House Nordic
Nástěnný věšák Trento
Kovový, černý, šířka 3 cm, výška 82 cm, hloubka 30 cm
(57)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Renee
Z žinylky, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 135x200 cm
(14)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
232
233
234
...
536
Načíst další