Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 181 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Koberec Mango
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 60x90 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Závěs Wooly
Závěsný systém tyč, z materiálu bouclé, béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Boltze
Velikonoční dekorace v sadě Dandelion
2 ks
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Stolní lampa Treasure
Černá, z masivního dřeva, 12x12x16 cm
(4)
Doručíme od 2. 11. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Stolička Comiso
Plastová, bílá, výška 46 cm, nosnost 180 kg
(8)
Skladem
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Hendi
Set na přípravu koktejlů BAR UP
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Skladem
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Ochranný obal na zahradní nábytek Iria
205x75 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (12)
Premium
Kave Home
Dětský povlak na polštář Tandani
Na zip, bavlněný, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousky
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětský povlak na polštář Epifania
Na zip, strukturovaný, bavlněný, 70x70 cm
Skladem
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na zahradní polštář Adys
Na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/béžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Set na přípravu koktejlů Aruc
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Zora
Taupe, hliníkové, ø10x6 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
862 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Počet světelných zdrojů (2)
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Kryty na sporák v sadě Lemons
2 ks, z tvrzeného skla, béžové, s potiskem, 30x52 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
863 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Posey
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
863 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
UMAGE
Závěsný kabel Rosette
210 cm, E27
(47)
Doručíme od 29. 10. 2026
864 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Nova Luce
Bodové svítidlo Alma
Matně černé, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, IP44, 8x12x13 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
864 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Pojízdný regál Infinity
Plastový, šedý, šířka 29,5 cm, výška 65,5 cm, hloubka 36 cm
(36)
Skladem
865 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Koupelnová polička Bestlock Bath
Bez vrtání, kovová, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
865 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotační, s kbelíkem
(2)
Skladem
865 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Sada kuchyňského náčiní Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
867 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Holm
Prkénka v sadě
2 ks, plastová, 37 x 25 cm
(2)
Skladem
867 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Puzzle Morning Fields
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
SOEHNLE
Difuzér Bari
Elektrický, objem 80 ml, ø 11,5 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Great Art,
(1)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský puf Peppa Pig
Sametový, bílý, šířka 25 cm, hloubka 27 cm, výška 27 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Příbor Avie
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
(6)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Origin
Nástěnná, ocelová, černá
(36)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Holm
Stojan na kuchyňské náčiní
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 13 cm, výška 17 cm
(10)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
BonBistro
Steakové nože v sadě Carne
4 ks, ocelové, černé/ve stříbrné barvě
Skladem
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na boty Ecori
Kovový, teleskopický, černý/v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 62 cm, výška 30 cm, hloubka 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Mísa Ginnie
Servírovací, keramická, bílá, objem 110 ml
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Tác Vila
22x32 cm, kameninový
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Stojan na toaletní papír Cappa
Ocelový, černý, 12x20 cm, výška 52 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Tramino
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 27x29x20 cm
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Tác Eau
Ø 32 cm , porcelánový
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Sylla
Syntetický, bez vlasu, oranžový, 80x150 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Iani
Skleněná, ø 26 cm
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
FABINI
Poklička Lore
Z nerezové oceli, ø 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
234
235
236
...
536
Načíst další