Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 153 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Sollux
Nástěnné svítidlo Surtur
Bílé/v přírodní barvě, z opálového skla, ø12x17 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Pirouette
Na kosmetiku/otočný, plastový, bílý, ø 23 cm, výška 35 cm
(10)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kitchen Craft
Chemex s filtrem La Cafetiere
Skleněný
(15)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Tác Madeleine
15x31,5 cm, servírovací, keramický
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě
2 ks, látkové, šedé/béžové, 9x24 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Bílý, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Star Trading
Venkovní svítidla v sadě Firework
3 ks, černá, kovová, LED, zapichovací, solární, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Skladem
879 Kč
293 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, světle červený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Brooke Floral
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, modré, 168x137 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Maximex
Pelíšek
Pro psa, bavlněný, s potiskem/se zvířecím vzorem, světle hnědý, 120x75 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Hopper
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky Up&Down
Ocelový, ve stříbrné barvě, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Stojan na oblečení
Pojízdný, kovový, černý, 84x43 cm, výška 156 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Kryty na sporák v sadě Moon Cat
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Ophelia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
WC štětka Allegra
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, ø 11 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Kuchyňská váha
Červená, kovová, nosnost 5 kg
(17)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Sklenice v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stolička Forio
V přírodní barvě, výška 46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Sušák na prádlo Dijon
Bílý, kovový, délka sušicí plochy 33 m
(4)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Šatní skříň Air
Látková, modrá, šířka 75 cm, výška 150 cm, hloubka 50 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(9)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z mořské trávy, černý/v přírodní barvě, ø 45 cm, výška 36 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Miffy
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Little Ballerina
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Tescoma
Moka konvička Monte Carlo
140 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Vitaus
Koberec Blooming
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle růžový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Green Gate
Cukřenka
Porcelánová, bílá, objem 200 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
WMF
Sklenice v sadě Kineo
4 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tescoma
Hrnec Presto
Na přípravu šunky, ø 11 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ego Dekor
Prostírání v sadě Indi
4 ks, bavlněná, pratelná, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Dark Grey
Lněný, 40x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorace Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Ergonomický polštář Comfort
Černý, 25x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Tác Double Funky
Ø 20 cm , kovový
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
House Nordic
Rámečky v sadě Madison
21x30 cm, 3 ks, na zeď, ve světle přírodní barvě, na fotku 21x30
Doručíme od 23. 10. 2026
879 Kč
293 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Cutie
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 21x19x25,5 cm
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Cappa
Velikost S, bavlněný, růžový
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (3)
Premium
UMAGE
Háček Butterflies Medium
Nástěnný, ocelový, antracitový/hnědý/v přírodní barvě
Doručíme od 29. 10. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ergonomický polštář Bagel
S výplní z paměťové pěny, černý, ø 44 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Z dubového dřeva, ø 13 cm, výška 35,5 cm
(92)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Držák na ručníky Porto
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 43x5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
Poslední kousky
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Držák na ručníky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
880 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kryt na sporák Slate
Z PVC, šedý, s abstraktním vzorem, 60x52 cm
(2)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
236
237
238
...
536
Načíst další