Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 110 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
ZicZac
Tác Querco
Ø 36 cm , korkový
(1)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Itak
Černé, kovové, ø30x86 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Venkovní svítidlo
Matně černé, ocelové, LED, na baterky/solární, IP44, 19x19x25,5 cm
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Skleněná, tmavě zelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ZicZac
Miska Querco
Servírovací, korková, v přírodní barvě, 200 ml, ø 20 cm
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Dragon Power
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Lia
Do nabíječky, bílá, ø 10 cm, výška 5 cm
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 2. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Madlena
Kamenný, ø 18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Dětská jídelní sada A-Z
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Beige Meadow
S květinovým vzorem, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Addis
Mechanický zametač
Černý
(10)
Doručíme od 5. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Guinea Beige
Syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(1)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Dekorační tác Noelle Christmas Tree
Kovový, 24x23 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Narma
Dětský koberec Kids Buddy
Syntetický, oranžový/hnědý, 70x110 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační tác Travertine
Kamenný, 15x30,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Umělý olivovník
22,5x36,5 cm, výška 61 cm
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Košíky v sadě Bustelo
2 ks, v přírodní barvě, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění a výživa taburetu s koženkovým čalouněním
Skladem
900 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění taburetu s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
900 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace taburetu s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
900 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregrace taburetu s koženým čalouněním
Skladem
900 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Police Ember
Patrová, bambusová, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 35,5 cm, hloubka 15 cm
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, krémové, 140x200 cm
(9)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Basic
Plastový, černý, 26,5x47,5 cm
(106)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Protiskluzová podložka Arinos
Do vany, 40x63 cm
(31)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Mojito
2 ks, z tvrzeného skla, zelené, s potiskem, 30x52 cm
(366)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, s potiskem, 30x52 cm
(58)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Neat
26x5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Leaves
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 49,5 cm, výška 26 cm, hloubka 6 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Cukřenka Theo
Kameninová, černá, objem 100 ml
Doručíme od 16. 10. 2026
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotační, s kbelíkem
(68)
Skladem
902 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Háčky v sadě Nadua
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva
(7)
Skladem
Poslední kousky
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Košíky v sadě Tossa
2 ks, z mořské trávy, v přírodní barvě, výška 25 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Anuba
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Košík Words
Z vodního hyacintu, v přírodní barvě, výška 27,5 cm
Skladem
Poslední kousky
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na zahradní polštář Atima
Na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
452 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Dyara
V přírodní barvě, ratanové, ø42,5x23 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Spirella
Tyč na sprchový závěs Kreta
Teleskopická, kovová, v matně zlaté barvě, 75 - 125 cm
Skladem
Poslední kousky
904 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
1
...
241
242
243
...
533
Načíst další