Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 039 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Kovový, s odtokovým otvorem, ø 17 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Montage
Z kaučukového dřeva, hnědý, šířka 43 cm, výška 13 cm, hloubka 6 cm
(2)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Hook
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Simple Lines
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
sada 12 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
12 ks, kovové, 3 cm
(3)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Üzüm
Bílé/černé, z opálového skla, ø15x124 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sweety
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Ice
Růžová, papírová, ø60x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Crazy Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Rojaplast
Podlahová konstrukce Luke B
Kovová, 106x263 cm
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(15)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Závěsné svítidlo Toranja
V přírodní barvě, ø27,5x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Hodiny Esencia Dome
Nástěnné, ø 30 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Závěsný kabel
E27
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Graffiti Multi
Syntetický, se střední délkou vlasu, 60x120 cm
(9)
Doručíme od 29. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Diadema
Bílé, plastové, LED, solární, IP44, 11,5x11x22 cm
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Bianca Grey
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 60x120 cm
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Nástěnný věšák
Z masivu pavlovnie, šířka 61 cm, výška 14 cm, hloubka 8,5 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Monkey
Keramická, bílá, 14x14,5 cm, výška 20 cm
(94)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Nástěnný, bílý, plastový, délka sušicí plochy 21 m
(140)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sprchový závěs Ginkgo
S květinovým vzorem, bílý/modrý, 180x200 cm
(44)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Agate
S abstraktním vzorem, 180x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Solivo
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Plastová, šedá, 12,5x9 cm, výška 43 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
776 Kč
s kódem
913 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Košík na pečivo Singles
Černý, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
777 Kč
s kódem
914 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Spirella
Dětská protiskluzová podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
779 Kč
s kódem
917 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Venkovní svítidlo Viletto
Černé, kovové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP54, ø11x36,5 cm
(5)
Doručíme od 30. 10. 2026
918 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Stojan na ručníky Nivo
Bambusový, v přírodní barvě, 54x24 cm, výška 82 cm
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Stojan na šperky Trigem
Kovový, 10x23 cm, výška 48 cm
(6)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, světle hnědý, 43 l
(285)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Soft Linen
S vůní čistého prádla, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Milton
4 ks, keramické, na espresso, modré/oranžové, 155 ml
(4)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Šálky v sadě Kumi
2 ks, keramické, tmavě hnědé, 190 ml
Skladem
919 Kč
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Café
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(976)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Potah Sacha
Na pohovku, napínací, 3místný, hnědý
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě Hambra
2 ks, kamenné
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Garden Friends
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bavlněné, 135x200 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
243
244
245
...
532
Načíst další