Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 049 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Gardinia
Roleta Mini Termo
Šedá, 42,5x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, šedé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Zombie
255 ml, na latte, keramický, šedý
(113)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Abby
Žlutý, 180x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Wilson
2 ks, zatemňovací, závěsný systém tyč, zelenomodré, 117x137 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Talíř Gastro Cream
Ø 27 cm, z kameniny, béžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vůní citrusových plodů, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Mepal
Svačinový box Cirqula
1 l, dělený, plastový, šalvějově zelený
(8)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Tác Rommu
14x30,5 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Savel
Keramický, krémový, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Talíř Vila
Hluboký , ø 23 cm, z kameniny, modrý/béžový
(10)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tescoma
Ruční šlehač mléka President
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Odpadkový koš Adelar
Nášlapný, ocelový, růžový, 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Odpadkový koš Adelar
Nášlapný, ocelový, světle modrý, 3 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Isidora
Černé, kovové, 20x15x8 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Lahev na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
904 Kč
452 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Závěs Jupiter
Termo/dimout, závěsný systém tyč, béžový, 140x260 cm
(29)
Skladem
452 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Mýdlenka Nova One
Porcelánová, světle hnědá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
452 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Tescoma
Závaží pro kvašení v sadě Della casa
Keramický
(7)
Skladem
452 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Salátový příbor Nirela
2 ks, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
904 Kč
452 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Pantone
Šálek Mocha Mousse 17-1230
Porcelánový, na cappuccino, světle hnědý, 175 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
452 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Oblíbené
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, černá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
452 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Friends"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
453 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Terralba
Z polyresinu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, bílý, 30 l
(34)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Běhoun na stůl Lunel
S pruhy, 50x150 cm
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Talíř Poterie
Hluboký , z kameniny, hnědý
(2)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Talíř Poterie
Ø 26 cm, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
YAMAZAKI
Aromalampa Tower
Keramická, ø 9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
MSV
Sprchový závěs Sugar
S abstraktním vzorem, modrý, 180x200 cm
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
MSV
Sprchový závěs Sugar
S abstraktním vzorem, růžový, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle modrý, 30 l
(43)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle zelený, 30 l
(39)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, tmavě šedý, 30 l
(64)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Allstar
WC štětka Olinda
Keramická, matně černá, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(8)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
187
188
189
...
668
Načíst další