Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 459 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososové barvě/krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
483 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Joseph Joseph
Kartáč na nádobí SinkTech
Skladem
Poslední kousky
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Universal
Objem 16 l
(56)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Maximex
Protiskluzová podložka
Do sprchy, 45x45 cm
(20)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Sprchová hlavice s hadicí Basic Line
V leskle stříbrné barvě
(35)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 3 ks
Compactor
Úložné boxy v sadě Black Edition
3 ks, vakuové, plastové, černé, 65x45x27 cm
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
483 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Davos
Plastová, černá, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(107)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Filia
Na lahve, plastový, šedý, 29x12,5 cm
(54)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Košík na pečivo
Černý/šedý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová předložka Ecoli
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, ø 28 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Skladem
485 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, černý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
485 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mýdla Round
Plastový, bílý, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
MSV
Sprchový závěs Clane
Strukturovaný, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Selime
Keramický, tmavě hnědý, ø 7,5 cm, výška 11 cm
Skladem
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
B.E.S.
Povlečení Green Flowers
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
486 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Koupelnová předložka Crilda
Pratelná/ručně tkaná, béžová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Polštář Nyla
Na spaní, 40x70 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Polštář Nyla
Na spaní, 40x80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Senda
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Rotho
Odpadkový koš Albula
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, tmavě šedý, 25 l
(25)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, světle modré
(2)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Phytia
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 26x4,5x45,5 cm
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Cozy Cashmere
Vonná, s vůní ambry, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Šálky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, s podšálkem, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
975 Kč
488 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
488 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Košíky v sadě Morella
2 ks, z mořské trávy, v přírodní barvě, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
488 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, vínový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly Aa 30
Antialergenní/pratelný, 140x190 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Alisan
2 ks, pratelné, antracitové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
202
203
204
...
677
Načíst další