20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 965 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Panther
Dřevěná/kovová/látková/plastová, vhodný věk 10m+
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Frank
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Lotus Play
Keramický, tmavě zelený, ø 6,5 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Love Story
Kukaň Sweet
Pro kočku, tmavě šedá, 45x22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Love Story
Pelíšek Fluffy
Pro psa, tmavě šedý, 77x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Yoko
Na vatové tampony, skleněný, tmavě šedý, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belflor
Bílý/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lonigold
Omyvatelný, s potiskem, bílý, ø 180 cm
(5)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Umělá kapradina
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Partaj
Šedý, plastový, LED, solární, IP44, délka 180 cm
(47)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní růže, doba hoření 60 h, počet knotů 3 ks, ø 14 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Green Gate
Svícen Laura
Kovový, s vánočním motivem
(3)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Vitamine
37 x 41,5 cm, oranžové
(9)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová polička Hanoi
Závěsná, bambusová, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Viva!
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(848)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky
Z nerezové oceli, černý, 55x23 cm, výška 13 cm
(55)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 135x200 cm
(7)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě White Cats
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Stojánek na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Odkapávač Radka
Kovový, černý, 43x23,5 cm
(93)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sass & Belle
Dětský koberec Strawberry
Bavlněný, červený, 60x52 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box pod postel Soft Storage
Vyztužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Talíř Roda
Ø 28 cm, z kameniny, černý/šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Grey Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 60x100 cm
(2)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na papírové utěrky Duo
Plastový, šedý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v sadě Sand Grain
2 ks, na polévku, z kamene, bílé/béžové, ø 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Logan Stripe
2 ks, závěsný systém tyč, s pruhy, hnědé, 168x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Mya Tropical Bird
2 ks, závěsný systém tyč, modré, 117x137 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tefal
Sada nádobí Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchyňská pomůcka/1x pánev/1x rendlík, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Esschert Design
Zahradní sošky v sadě
4 ks, polyresinové
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 45 cm, šířka 14 cm
Skladem
400 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
500 Kč, elektronický
(216)
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Dóza
Na brambory, kovová, bílá
(3)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 39 cm, výška 11 cm
(123)
Skladem
400 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Suché čištění čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Odkapávací podložka na nádobí UDry
Textilní, černá, 61x46 cm
(15)
Skladem
401 Kč
s kódem
501 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Palička na maso President
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
153
154
155
...
541
Načíst další