Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 606 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Villa Altachiara
Misky v sadě Yin&Yang
4 ks, servírovací, bambusové/z kameniny, bílé/šedé, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Amigo Dreaming
Z polyresinu, 11x15 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Věnec Ellary
Svítící, ø 28 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, světle červená/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Floriane Garden
Zahradní stolek Beech
Z bukového dřeva, skládací, v přírodní barvě, 40x40 cm, výška 40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tefal
Zapékací mísy v sadě Air E255S255
2 ks, ø11 cm, z litiny
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 098 Kč
1 049 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Alpha
Černá, kovová, LED, do zásuvky, s časovačem, 30,5x6x49 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Schůdky
Plastové, černé, 63 cm, nosnost 150 kg
(81)
Skladem
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Universal
Koberec Ceres
Syntetický, s nízkým vlasem, šedobéžový, 80x120 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Novinka
Good Morning
Povlečení Gioia
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, s květinovým vzorem, šedé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Dot Arch
2 ks, závěsný systém kolejnice, s geometrickými vzory, béžové, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
1 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Marble
2 ks, závěsný systém kolejnice, s abstraktními vzory/se vzorem kamene, černé/ve zlaté barvě, 140x260 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
1 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Cracks
2 ks, závěsný systém kolejnice, s abstraktními vzory/se vzorem kamene, černé/ve zlaté barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousky
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
1 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché čištění jednolůžkové matrace do 90 cm s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
1 050 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché čištění rámu jednolůžkové postele s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
1 050 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ochranný obal na zahradní nábytek Grow
76x76 cm, výška 34 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 051 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Váza Kusintha
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
896 Kč
s kódem
1 054 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Silver Mirror
Digitální, 4,5x15 cm, výška 7 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
897 Kč
s kódem
1 055 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Playa
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bez vlasu, s třásněmi, černý/krémový, 80x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
897 Kč
s kódem
1 055 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Oblíbené
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Bílé, ocelové, s ohybatelnou konstrukcí, 30x8x17 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
898 Kč
s kódem
1 057 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet světelných zdrojů (4)
Oblíbené
Vileda
Mop Ultramax Turbo
S kbelíkem
(86)
Skladem
1 058 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud L
Výška 60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Pastel Rainbow
Výška 60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/béžové, 135x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bredemeijer
Konvice na čaj Xilin
1,25 l, se sítkem, z litiny, béžová
(164)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1301
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 135x200 cm
(9)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
-15 % s kódem
Conceptum Hypnose
Dětský hrací koberec Music
Syntetický, s nízkým vlasem, 100x160 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 42x54 cm
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Hrnec Kitchen
S pokličkou, keramický, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, modrá
Doručíme od 27. 10. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Newa
Kameninový, 17,5x35 cm
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Karafa na whisky
850 ml
(165)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(14)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Petrolejová lampa Lilan
Kovová, ø 19 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Rodopi
Černé/ve zlaté barvě, kovové, 9x30x15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový/bambusový, hnědý, 43 l
(99)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, krémová, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Textured Wave Faux Fur
Na jednolůžko, na knoflíky, strukturovaný, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Vintage Rosebud Lace
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, krémové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Potah Laina
Na pohovku, napínací, 3místný, krémový
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Květináč Tarifa
Bez odtokového otvoru, výška 17,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leitmotiv
Neonová světelná dekorace Cocktail
LED, 5 W, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Ada
Ve světle přírodní barvě, z borovicového dřeva, do zásuvky, 37,5x4x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Talíř Maris
Servírovací, z dolomitu, bílý/modrý
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Stripe
Prošívaný, modrý, 220x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Black
890 ml, textilní, černá
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
270
271
272
...
534
Načíst další