20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 578 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, plastová, béžová, délka 42,5 cm, výška 31 cm
(6)
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Sada kuchyňského náčiní Duo
Plastová, 4 ks
(3)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Joseph Joseph
Organizéry na boty v sadě ShoeCase
6 ks, plastové, šedé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 310 Kč
s kódem
4 138 Kč bez kódu
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sušák na prádlo Petal
Závěsný, béžový, plastový
(1)
Skladem
Poslední kousky
498 Kč
s kódem
623 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Odpadkový koš EasyStore Luxe
Nášlapný, ocelový, matně černý, 5 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 593 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénko Chop2Pot
Plastové, 38 x 21 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sušák na prádlo Eclipse
Béžový, kovový, délka sušicí plochy 14 m
(2)
Skladem
3 995 Kč
s kódem
4 994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Joseph Joseph
Pytle na odpadky v sadě Eco Grey
20 ks, stahovací, 10 l
Skladem
Poslední kousky
217 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sada kuchyňského náčiní Fusion Wok Set
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Rendlík Space
Na pečení, s pokličkou/s keramickým povrchem, 1,3 l, ø 15 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 814 Kč
s kódem
2 268 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sada nožů se stojanem Elevate Bamboo
5 ks, z nerezové oceli
(3)
Skladem
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 40x16 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
380 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Odpadkový koš Arc
Nášlapný, kovový, matně černý, 10 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 045 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Příborník do zásuvky Duo
Plastový, šedý, 11 x 39,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
546 Kč
s kódem
682 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 35x24 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
492 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sušák na prádlo Petal
Závěsný, béžový, plastový
(3)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Pánev Space
S keramickým povrchem, ø 28 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousky
2 775 Kč
s kódem
3 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Nádoba na kompostovatelný odpad Duo
Plastová, šedá, 12x30 cm, výška 17 cm, 4 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
778 Kč
s kódem
973 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sada nádobí Space
13 ks, na indukci
Skladem
Poslední kousek
14 159 Kč
s kódem
17 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Pánev Space
S keramickým povrchem, ø 24 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 903 Kč
s kódem
2 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Protiskluzová podložka SinkShield
Do dřezu, 30x40 cm
(4)
Skladem
554 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Odpadkový koš Arc
Nášlapný, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 30 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 994 Kč
s kódem
4 993 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, plastová, béžová, délka 42 cm, výška 25 cm
(3)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedozelené
(47)
Skladem
Poslední kousek
1 332 Kč
s kódem
1 665 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 29x18,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 5 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
5 ks, plastová, béžová, délka 41 cm, výška 22 cm
(7)
Skladem
379 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Sada nádobí Space
9 ks, na indukci
Skladem
Poslední kousky
7 039 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na kuchyňské náčiní Surface
Kovový, v matně stříbrné barvě, 15x14 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Organizér na nože Duo
Plastový, šedý
(5)
Skladem
448 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, na kalhoty, plastová, béžová, délka 33 cm, výška 17 cm
(5)
Skladem
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
248 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Žehlicí podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Skladem
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénko Chop2Pot
Plastové, 45 x 26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
434 Kč
s kódem
543 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na boty v sadě ShoeCase
2 ks, plastové, šedé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Karafa Nature
2 l, skleněná
Skladem
Poslední kousky
818 Kč
s kódem
1 023 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sagaform
Slánka a pepřenka Nature
Skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, vínový
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sagaform
Sada na olej a ocet Nature
2 ks, 300 ml, skleněná, v tmavě přírodní barvě
(2)
Skladem
636 Kč
s kódem
795 Kč bez kódu
398 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Roba
Dětská matrace Safe Asleep®
75x100 cm, s odnímatelným potahem, pěnová, tloušťka 4 cm
Skladem
Poslední kousek
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Náhradní návlek na prachovku Superduster Floor
Bílá
(1)
Skladem
326 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
LEIFHEIT
Náhradní návleky na prachovku v sadě Superduster
2 ks, bílé
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Prachovka z mikrovlákna Superduster
Bílá/zelená
(2)
Skladem
295 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEIFHEIT
Mop na prach Superduster Floor
Bílý/zelený
(3)
Skladem
Poslední kousky
550 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský puf Terrazzo
Z textilie bouclé/žinylkový, se snímatelným potahem, bílý, ø 39,5 cm, výška 25 cm, váha 1 kg
Skladem
Poslední kousek
2 359 Kč
s kódem
2 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský sedací vak Terrazzo Chair
Z textilie bouclé/žinylkový, se snímatelným potahem, zelený, šířka 70 cm, hloubka 80 cm, váha 3 kg
(5)
Skladem
Poslední kousek
4 679 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětské křesílko Terrazzo Moon
Z textilie bouclé/žinylkové, se snímatelným potahem, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (3)
1
...
159
160
161
...
658
Načíst další