Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 266 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
555 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Vileda
Sušák na prádlo Infinity Flex
Černý, kovový, délka sušicí plochy 30 m
(13)
Skladem
2 288 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karup
Jednolůžková postel Japan
120x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, japonská, povrchová úprava: bez ošetření, v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousek
8 997 Kč
s kódem
10 585 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Karup
Noční stolek Grab It
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 36,5x24 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karup
Jednolůžková postel Japan
90x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, japonská, povrchová úprava: bez ošetření, v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousek
7 302 Kč
s kódem
8 591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Rotho
Odpadkový koš Albula
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle hnědý, 25 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Rojaplast
Zahradní lavice
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 180 cm, hloubka 56 cm, výška 78 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 646 Kč
s kódem
4 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
DEA HOME
Odpadkový koš Tokyo
Nášlapný, plastový, ve stříbrné barvě, 80 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Toomax
Zahradní úložný box Woodys
Plastový, objem 160 l, šířka 77,5 cm, výška 53 cm, hloubka 44,5 cm
(16)
Skladem
955 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Rojaplast
Zahradní lavice
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 180 cm, hloubka 56 cm, výška 70 cm
(12)
Skladem
3 646 Kč
s kódem
4 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Toomax
Zahradní úložný box Woodys
Plastový, objem 160 l, šířka 77,5 cm, výška 53 cm, hloubka 44,5 cm
(6)
Skladem
937 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Toomax
Zahradní úložný box Woodys
Plastový, objem 280 l, šířka 117 cm, výška 56 cm, hloubka 46 cm
(12)
Skladem
1 136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Rotho
Víko na úložný box Albris
Plastové, černé, objem 45 l, 57x39x3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Nádoba na kompostovatelný odpad Albula
Z recyklovaného plastu, světle hnědá, 20x23,5 cm, výška 21 cm, 6 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rojaplast
Markýza
Béžová, 200x145 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 450 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Pánev Litina Smalt
Litinová, ø 26 cm, na indukci
(5)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Hrnec Litina Smalt
S pokličkou, litinový, 3,3 l, ø 22 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z litiny, 22x42,5 cm, maximální teplota 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Koupelnový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Hrnec Litina Smalt
S pokličkou, litinový, 5,2 l, ø 26 cm, na indukci
(8)
Skladem
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Carre
6 ks, 490 ml
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Pekáče v sadě GRANDE
2 ks, 24,5x32,5 cm, maximální teplota 230 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 427 Kč
s kódem
1 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Stojan na kapsle Radka
Otočný, černý, ø 13 cm
(7)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Pánev Litina Smalt
Litinová, ø 24 cm, na indukci
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Orion
Stojan na kapsle Radka
Otočný, černý, ø 14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z litiny, 27x42 cm, maximální teplota 250 °C
Skladem
Poslední kousky
1 776 Kč
s kódem
2 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Pánev Litina Smalt
Litinová, ø 28 cm, na indukci
(7)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Actona
Jídelní židle Peru
Matná, v přírodní barvě
Skladem
1 043 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Bonita
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 864 Kč
s kódem
3 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Komoda Colima
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 160 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 624 Kč
s kódem
12 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 80 cm, výška 100 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 372 Kč
s kódem
9 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní sestava Bahamas
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 629 Kč
s kódem
7 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Wyre
S deskou v dekoru mramoru, černý, ø 80 cm, výška 45 cm
(6)
Skladem
1 522 Kč
s kódem
1 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Carlin
Závěsný systém tyč, v přírodní barvě, 300x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
734 Kč
s kódem
863 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ricochet
Pratelná, textilní, zelená, 50x80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Carol
Plastové, omyvatelné, patchwork/s ornamentem, 30x45 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Haltona
Do dveří, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílý, 90x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Minalisa
2 ks, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžové, 60x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
236
237
238
...
673
Načíst další