Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 636 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Light & Living
Police Tarontu
Z mangového dřeva, černá, šířka 100 cm, výška 3 cm, hloubka 23 cm
Skladem
Poslední kousky
2 379 Kč
s kódem
2 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě šedá, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
4 391 Kč
s kódem
5 166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, světle hnědá, výška sedáku 65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 610 Kč
s kódem
5 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, béžová, výška sedáku 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 391 Kč
s kódem
5 166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (4)
+ Výška sedáku (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Dennis
V dekoru dubu, krémový/v přírodní barvě, 45x35 cm, výška 46 cm
Skladem
Poslední kousek
2 702 Kč
s kódem
3 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Muli
2 ks, čalouněné, šedé, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
3 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Lucile
Tiché dovírání, v dekoru dubu, krémový/v přírodní barvě, 45,5x35 cm, výška 47 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 962 Kč
s kódem
2 308 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 18x14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Lucile
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová/v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 82 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 851 Kč
s kódem
9 236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Lucile
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, krémový/v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 53 cm, hloubka 35 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
5 165 Kč
s kódem
6 076 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Muli
2 ks, čalouněné, světle hnědé, výška sedáku 65 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
3 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Lucile
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová/v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 82,5 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 320 Kč
s kódem
6 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Amira
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, šedozelená, šířka 80 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 991 Kč
s kódem
7 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Muli
2 ks, čalouněné, zelené, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
3 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Muli
4 ks, čalouněné, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 777 Kč
s kódem
9 149 Kč bez kódu
2 287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Amira
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousek
9 622 Kč
s kódem
11 320 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Předsíňová sestava Heidy
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová/v přírodní barvě, šířka 108 cm, výška 195 cm, hloubka 35 cm
Skladem
Poslední kousky
9 419 Kč
s kódem
11 081 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Amira
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 80 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 991 Kč
s kódem
7 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Lucile
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová/v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 82 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
9 746 Kč
s kódem
11 466 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Dvoulůžková postel Albo
160x200 cm, s úložným prostorem, bez roštu, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
11 559 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Verto Recycle
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, modrý, 54 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Úložný box Totem
S víkem, plastový, červený/černý, objem 60 l, 59x39,5x36 cm
Skladem
Poslední kousek
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Curver
Odpadkový koš Verto High
Dotykový, z recyklovaného plastu, starorůžový, 54 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Verto High
Dotykový, z recyklovaného plastu, modrý, 54 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Verto High
Dotykový, z recyklovaného plastu, šedý, 54 l
(13)
Skladem
1 398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Verto Recycle
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, šedý, 54 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Úložný box Totem
S víkem, plastový, červený/černý, objem 80 l, 79,5x39,5x37 cm
Skladem
Poslední kousky
1 086 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, v matně stříbrné barvě, 17x44,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, matně černý, 17x32 cm
(9)
Skladem
1 034 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Hébé
Plastová, stohovatelná, broskvová, nosnost 100 kg, šířka 39,5 cm, výška 79 cm, hloubka 50 cm
(3)
Skladem
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Biá
Plastová, stohovatelná, zelená, nosnost 100 kg, šířka 38 cm, výška 77,5 cm, hloubka 51 cm
(1)
Skladem
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Biá
Plastová, stohovatelná, hnědá, nosnost 100 kg, šířka 38 cm, výška 77,5 cm, hloubka 51 cm
(1)
Skladem
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Capri
Plastová, hnědá, nosnost 120 kg, šířka 55 cm, výška 73,5 cm, hloubka 55 cm
(49)
Skladem
1 971 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na boty Tower
Kovový, černý, počet párů bot 4 , šířka 83,5 cm, výška 14,5 cm, hloubka 27,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 067 Kč
s kódem
1 255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Miska Tower
Pro domácího mazlíčka, keramická
(6)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, bílý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
310 Kč
s kódem
365 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, černé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Police Tower
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 40 cm, výška 12 cm, hloubka 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Police
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 90 cm, výška 9 cm, hloubka 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 657 Kč
s kódem
1 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
YAMAZAKI
Stojan na boty Tower
Kovový, bílý, počet párů bot 4 , šířka 83,5 cm, výška 14,5 cm, hloubka 27,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 028 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Odpadkový koš Tower
Na tříděný odpad, kovový, černý
Skladem
Poslední kousek
3 396 Kč
s kódem
3 995 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na houbičku Tower
Závěsný, kovový, bílý, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
891 Kč
s kódem
1 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
248
249
250
...
680
Načíst další