Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 438 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Micadoni
Dvoulůžková postel Bellis
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, černá
(14)
Skladem
Poslední kousek
22 789 Kč
s kódem
26 810 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Micadoni
Dvoulůžková postel Bellis
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, černá
(14)
Skladem
Poslední kousek
24 999 Kč
s kódem
29 410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Micadoni
Dvoulůžková postel Bellis
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousek
24 999 Kč
s kódem
29 410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Talíř Alentejo
Hluboký , ø 23 cm, z kameniny, tyrkysový
(6)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, krémová, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Poterie
Na polévku, z kameniny, v cihlové barvě/béžová, 560 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 121 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 8 ks
Costa Nova
Šálky v sadě Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, modré, 210 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 132 Kč
s kódem
2 508 Kč bez kódu
314 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Miska Redonda
Na polévku, z kameniny, hnědá, 1,65 l, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
s kódem
615 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Skladem
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, vínová, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Costa Nova
Misky v sadě Latte
4 ks, na polévku, keramické, bílé, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 8 ks
Costa Nova
Šálky v sadě Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 132 Kč
s kódem
2 508 Kč bez kódu
314 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Poterie
Na polévku
(2)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Hrnek Poterie
380 ml, keramický, v cihlové barvě/béžový
(6)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Miska Brisa
Na polévku, z kameniny, bílá/světle modrá, 670 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorativní mísa Shell
Z polyresinu, 33x27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 056 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Aqua
10 ks, závěsné, kovové, černé
(9)
Skladem
344 Kč
s kódem
405 Kč bez kódu
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Marble
Mramorový, 16x31 cm
(3)
Skladem
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový koš Walther
Nášlapný, kovový, tmavě šedý, 10 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
2 277 Kč
s kódem
2 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Svícen Marble
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorativní mísa Shell
Z polyresinu, 24x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Lotus
Keramický, zelený, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Coral
Z polyresinu, 13x12 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mýdla Lotus
Keramický, antracitový, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Nuki
Z polyresinu, růžová, ø 6,5 cm, výška 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Vision
Skleněný, hnědý, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě hnědý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová polička Carry
Nástěnná, ocelová, světle šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 269 Kč
s kódem
2 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Marble
Mramorový, 16x31 cm
(5)
Skladem
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Conch
Z polyresinu, 22,5x17 cm, výška 30,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 031 Kč
s kódem
2 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Patch Bowl
Z polyresinu, ø 35 cm
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Across
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Komoda Wrap
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, černá, šířka 80 cm, výška 82 cm, hloubka 44 cm
(1)
Skladem
10 709 Kč
s kódem
12 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hermia
Jídelní sada
Pro 4 osoby, 16 ks, porcelánová, béžová
(21)
Skladem
Poslední kousky
2 873 Kč
s kódem
3 380 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Ciliana
Černé, kovové, ø20x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Cipera
Bílé, skleněné, LED, ø55x200 cm
Skladem
Poslední kousek
18 869 Kč
s kódem
22 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Ciliana
Šedé, kovové, ø20x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 714 Kč
s kódem
4 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stojací lampa Cinardi
Černá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 22x75x75 cm
Skladem
Poslední kousek
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stolní lampa Cizione
Černá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 30x10x61 cm
Skladem
Poslední kousky
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stojací lampa Cinardi
Šedá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 22x75x75 cm
Skladem
Poslední kousek
11 644 Kč
s kódem
13 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Cipallone
Černé, skleněné, ø50x200 cm
Skladem
Poslední kousky
15 724 Kč
s kódem
18 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Generátor studeného kouře SMOKE
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací plechy v sadě Dualchef
Ocelové, 2 ks
Skladem
Poslední kousek
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
383
384
385
...
676
Načíst další