Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 535 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Vision
Skleněný, hnědý, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě hnědý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová polička Carry
Nástěnná, ocelová, světle šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 269 Kč
s kódem
2 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Marble
Mramorový, 16x31 cm
(5)
Skladem
1 784 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Conch
Z polyresinu, 22,5x17 cm, výška 30,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 031 Kč
s kódem
2 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Patch Bowl
Z polyresinu, ø 35 cm
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Across
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Komoda Wrap
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, černá, šířka 80 cm, výška 82 cm, hloubka 44 cm
(1)
Skladem
10 709 Kč
s kódem
12 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hermia
Jídelní sada
Pro 4 osoby, 16 ks, porcelánová, béžová
(21)
Skladem
Poslední kousky
2 873 Kč
s kódem
3 380 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Ciliana
Černé, kovové, ø20x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Cipera
Bílé, skleněné, LED, ø55x200 cm
Skladem
Poslední kousek
18 869 Kč
s kódem
22 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Ciliana
Šedé, kovové, ø20x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 714 Kč
s kódem
4 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stojací lampa Cinardi
Černá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 22x75x75 cm
Skladem
Poslední kousek
11 219 Kč
s kódem
13 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stolní lampa Cizione
Černá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 30x10x61 cm
Skladem
Poslední kousky
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Stojací lampa Cinardi
Šedá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 22x75x75 cm
Skladem
Poslední kousek
11 644 Kč
s kódem
13 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
CINQUE
Závěsné svítidlo Cipallone
Černé, skleněné, ø50x200 cm
Skladem
Poslední kousky
15 724 Kč
s kódem
18 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Generátor studeného kouře SMOKE
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací plechy v sadě Dualchef
Ocelové, 2 ks
Skladem
Poslední kousek
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Taška na generátor studeného kouře SMOKE
Výška 51 cm
Skladem
Poslední kousek
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací mřížka Dualchef
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Čisticí sada na grilovací desku plancha
Skladem
Poslední kousek
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Australia
117x60 cm, výška 97 cm
Skladem
Poslední kousek
2 065 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací koš s motorem Dualchef
Ocelový
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 957 Kč
s kódem
3 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Kámen na pizzu Dualchef
Z umělého kamene, 37x37 cm, výška 6 cm
Skladem
Poslední kousek
2 150 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Čistič na gril SMOKE
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Dualchef
117x67 cm, výška 85 cm
Skladem
Poslední kousek
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Gril s infrahořákem Australia 455 G
Plynový
(1)
Skladem
Poslední kousek
21 079 Kč
s kódem
24 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Outdoorchef
Grilovací mřížka Australia
Z litiny, 2 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
680 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Odkládací polička
Bambusová
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Nástěnné svítidlo Bubble
Bílé/ve zlaté barvě, ocelové, 19x30x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Závěsné svítidlo Bubble
Bílé/ve zlaté barvě, ocelové, 100x22x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Stropní svítidlo Nala
Černé, ocelové, LED, ø72x35 cm
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Stojací lampa Bubble
Bílá/ve zlaté barvě, ocelová, 29x25x155 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Stropní svítidlo Bubble
Šedé/ve zlaté barvě, ocelové, 76x22x34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Stropní svítidlo Bubble
Bílé/ve zlaté barvě, ocelové, 76x22x34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Venkovní polštář Chambray
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 42x42 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Zahradní křeslo Bora Bora
Dřevěné, v přírodní barvě, nosnost 135 kg, šířka 77 cm, výška 81 cm, hloubka 70 cm
Skladem
Poslední kousek
15 214 Kč
s kódem
17 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Zahradní podsedák Bora Bora
Černý, 68x118 cm
Skladem
Poslední kousek
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hartman
Zahradní židle Cairo
Z umělého ratanu, stohovatelná, černá, nosnost 135 kg, šířka 63 cm, výška 85 cm, hloubka 69 cm
Skladem
Poslední kousky
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Dyed Yarn
Mušelínový, šedý, 230x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
s kódem
2 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Dyed Yarn
Mušelínový, v cihlové barvě, 230x250 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
s kódem
2 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Antic Line
Závěsné svítidlo Cascade
Zelené, kovové, ø25x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 886 Kč
s kódem
2 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
SP TREND
Kroužky na záclony s žabkou v sadě Eta + Theta
10 ks, kovové, matně černé
(5)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
385
386
387
...
678
Načíst další