Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 296 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
ZicZac
Tác Querco
14,5x22,5 cm, korkový
(2)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
ZicZac
Tác Querco
Ø 40 cm , servírovací, korkový
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
ZicZac
Tác Querco
14,5x22,5 cm, korkový
(2)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, ø 36 cm
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Modulární policový systém Litto
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 34 cm, výška 38 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Maustin
Houpací, z textilie bouclé, zelené, výška zadní opěrky 75 cm, výška sedáku 53 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
8 217 Kč
s kódem
9 667 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Skříňka pod umyvadlo Kenta
Závěsná, z teakového dřeva, povrchová úprava: lak, hnědá, šířka 90 cm, výška 40 cm, hloubka 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
14 666 Kč
s kódem
17 254 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Skříňka pod umyvadlo Yenit
Závěsná, z teakového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 40 cm, hloubka 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
15 651 Kč
s kódem
18 413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Police v sadě Shamel
2 ks, z teakového dřeva, povrchová úprava: lak, matné, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 5 cm, hloubka 12 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 537 Kč
s kódem
1 808 Kč bez kódu
904 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Koupelnová skříňka Plubia
Závěsná/se zrcadlem, z teakového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 70 cm, hloubka 14 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 650 Kč
s kódem
7 823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Maustin
Houpací, z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 75 cm, výška sedáku 53 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Wilshire
Se skleněnou deskou, černý, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Wilshire
Se skleněnou deskou, matně černý, ø 50 cm, výška 55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 113 Kč
s kódem
6 015 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kave Home
Zahradní židle v sadě Malaret
4 ks, dřevěné/polstrované, béžové/v přírodní barvě, nosnost 130 kg, šířka 58 cm, výška 75 cm, hloubka 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
18 784 Kč
s kódem
22 099 Kč bez kódu
5 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zunilda
2 ks, čalouněné, žinylkové, černé, výška sedáku 65 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
4 790 Kč
s kódem
5 635 Kč bez kódu
2 818 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v sadě Zaib
2 ks, s nastavitelnou výškou, čalouněné, žinylkové, béžové, výška sedáku 53,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
3 059 Kč
s kódem
3 599 Kč bez kódu
1 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zenda
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, žinylkové, černé, výška sedáku 64 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
2 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zenda
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové, výška sedáku 64 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
2 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v sadě Zaib
2 ks, s nastavitelnou výškou, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené, výška sedáku 53,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 773 Kč
s kódem
4 439 Kč bez kódu
2 220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Barové židle v sadě Zunilda
2 ks, čalouněné, žinylkové, béžové, výška sedáku 65 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
4 790 Kč
s kódem
5 635 Kč bez kódu
2 818 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Pracovní stůl Arandu
S deskou v dekoru jasanového dřeva, 60x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
14 684 Kč
s kódem
17 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Noční stolek Lenon
Bezúchytkové dovírání, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 50x38 cm, výška 55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
11 625 Kč
s kódem
13 676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložné boxy v sadě Ture Paper Laminate
3 ks, kartonové, bílé, 45x36x24 cm
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartonový, šedý
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložné boxy v sadě Ture Canvas Paper Laminate
3 ks, kartonové, světle šedé, 45x36x24 cm
Skladem
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Organizér do šuplíku Paper Laminate
Kartonový, 35,5x17,5 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Organizér do šuplíku Canvas Paper Laminate
Kartonový, 35,5x17,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložné boxy v sadě Ture Canvas Paper Laminate
3 ks, kartonové, béžové, 45x36x24 cm
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bigso
Úložný box Tellus Paper Laminate
Kartonový, tmavě šedý
(6)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Pontos
V přírodní barvě, z juty, ø45x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 068 Kč
s kódem
2 433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Rupia
V přírodní barvě, z mořské trávy, ø55x26 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Koberec Lubrin
Ručně tkaný, s příměsí vlny, bez vlasu, béžový, 200x300 cm
Skladem
Poslední kousek
12 645 Kč
s kódem
14 876 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Stojan na časopisy Guixols
Z proutí, v přírodní barvě, 16x43 cm, výška 33 cm
(16)
Skladem
1 160 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Stojan na kuchyňské náčiní Tossa
Z mořské trávy, v přírodní barvě, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Dětská, sametová, s květinovým vzorem, růžová/béžová, 75x150 cm
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
HIP
Plážová osuška Abhita
Bavlněná, s květinovým vzorem, zelená, 100x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 50x100 cm
(3)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Descanso
Deka Fiori
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Prescott
Na sušenky, kovová, v měděné barvě
(7)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Stripe
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Black Cat
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(20)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Shaker s příslušenstvím Carolina
Kovový
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nerezové oceli
(9)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
401
402
403
...
673
Načíst další