Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 348 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Madalyon
16 ks, samolepící, černobílé, 20x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 829 Kč
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Plain Color
16 ks, samolepící, červené, 20x65 cm
Skladem
Poslední kousky
1 719 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Povlak na polštář Freezing
Bavlněný, na zip, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Běhoun na stůl Christmas Ride
Bavlněný, s vánočním motivem, 40x140 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Star
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Veselé Vánoce
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Deco
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Hrnek Golden Stars
330 ml, keramický, bílý
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Butter Kings
Adventní dekorace Christmas Ride
Látková
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Holiday Mood
Bavlněná, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Utěrky v sadě A Lots of Gifts
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Prostírání v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
JAHU collections
Kuchyňské rukavice v sadě Rhombus
2 ks, černobílé, 18x26 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Koupelnová předložka Circle
Modrá, 50x80 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Koupelnová předložka Uni
Modrá, 50x80 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Koupelnová předložka Brick
Modrá, 50x80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Gigi
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené/krémové, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, černobílé, 60x100 cm
(2)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Marble
2 ks, pratelné, hnědé, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Boho Mandala
2 ks, pratelné, bílé, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, bílé/hnědé, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, z bavlny Renforcé, s pruhy, hnědé/béžové, 200x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Deka
Z mikroplyše, růžová, 220x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 579 Kč
Do košíku
Do košíku
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Hrnek Abeille
270 ml, se sítkem, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 409 Kč
352 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
307 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Ego Dekor
Prostírání v sadě Indi
4 ks, bavlněná, pratelná, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Zahradní jídelní set Viking & Capri
Pro 6 osob, plastový, zelený/tmavě šedý
Skladem
Poslední kousek
19 313 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Potah na žehlicí prkno Diamond
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 120x38 cm
(23)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Vileda
Žehlicí prkno Diamond M
S držákem na parní generátor/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, černé, 120x38 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 797 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, modrá, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
36 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Levý roh/středový díl/s lenoškou, z imitace kůže, koňakově hnědý, šířka 144 cm, hloubka 92 cm
(96)
Skladem
Poslední kousek
17 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (5)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, zelená, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
36 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, šedá, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
26 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, šedá, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
36 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Patti
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, šedá, trojmístná, šířka 215 cm, hloubka 103 cm, hloubka sedáku 56 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
27 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Bjork
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, tyrkysová, trojmístná, šířka 215 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
24 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, oranžová, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 60 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
26 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Pravý roh/levý roh/variabilní roh, z imitace kůže, koňakově hnědý, šířka 92 cm, hloubka 92 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (5)
1
...
404
405
406
...
674
Načíst další