20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 147 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Curver
Odpadkový koš Knit
Bílý, 7 l
(17)
Skladem
Poslední kousky
312 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Příborník do zásuvky
Plastový, šedý, 30 x 42 cm
(3)
Skladem
171 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, ø 50 cm, výška 50 cm, 23 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Schůdky
Plastové, černé, 63 cm, nosnost 150 kg
(81)
Skladem
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Duo
Na tříděný odpad/nášlapný, šedý, 15+6 l
(70)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Odpadkový koš Click-it
Šedý, 15 l
(5)
Skladem
245 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Curver
Odpadkový koš Click-it
Šedý, 25 l
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CLPB
70x160 cm, patrová, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 799 Kč
s kódem
9 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CLP
70x140 cm, patrová, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(6)
Skladem
Poslední kousky
8 501 Kč
s kódem
10 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Rai
Dřevěná, 60 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Raimo
Polyresinová, 40 cm
(4)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
216 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Vánoční figurka Elion
Polyresinová, výška 12,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
911 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tácy v sadě Pepe
2 ks, 25x80 cm
Skladem
943 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Akon
3 ks, bambusové, ø 7 cm
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Keen
Modrá, kovová, LED, ø20x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 230 Kč
s kódem
2 787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Keen
V mosazné barvě, kovová, LED, ø20x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 230 Kč
s kódem
2 787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Crave
Zelená, skleněná, ø33x30 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 897 Kč
s kódem
3 621 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Bloom
3 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 375 Kč
s kódem
4 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Lotus
2 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 335 Kč
s kódem
2 919 Kč bez kódu
1 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Zavlažovací koule Flora
Skleněná
(15)
Skladem
281 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stolní lampa Chipper
Tmavě růžová/béžová, kovová, ø25x26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 451 Kč
s kódem
3 064 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(196)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Volcania
ø 24 cm, kov
(244)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Stolička Smile
Khaki/světle modrá, výška 46,5 cm, nosnost 120 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Nástěnný věšák Shack
S poličkou, kovový, černý, šířka 60 cm, výška 30 cm, hloubka 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 542 Kč
s kódem
3 177 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stolička Smile
Stohovatelná, z jasanového dřeva, zelená/fialová, výška 46,5 cm, nosnost 120 kg
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 720 Kč
s kódem
3 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Servírovací stolek Fresh
Na kolečkách, z jasanového dřeva, 37x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 884 Kč
s kódem
6 105 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Nástěnný věšák Shack
S poličkou, kovový, červený, šířka 60 cm, výška 30 cm, hloubka 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 542 Kč
s kódem
3 177 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Oblique
Čalouněná, kožená, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
9 142 Kč
s kódem
11 427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Materasso
Dětská matrace Junior Relax 16
90x200 cm, s odnímatelným potahem/oboustranná/antialergenní, středně tvrdá/měkká, pěnová, tloušťka 16 cm, nosnost 100 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Tloušťka (2)
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 406 Kč
s kódem
1 758 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Leavy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 383 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 52 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lizzano
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
26 931 Kč
s kódem
33 664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Hanah Home
Taburet Tina
Z textilie bouclé, hnědý, ø 55 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 079 Kč
s kódem
3 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanah Home
Rohová pohovka Belissimo
Pravý roh, modrá, čtyřmístná, šířka 270 cm, hloubka 140 cm, hloubka sedáku 77 cm
Skladem
Poslední kousek
31 699 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dr. Oetker
Forma na chleba White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Lyon Béton
Knihovna Dice
Betonová, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: bez ošetření, šedá, šířka 230 cm, výška 98 cm, hloubka 42 cm
Skladem
Poslední kousek
63 679 Kč
s kódem
79 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Taburet Knit
Pletený, oranžový, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 30 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Taburet Knit
Pletený, béžový, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 30 cm
(29)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Taburet Knit
Pletený, šedý, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 30 cm
(12)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Taburet Gamby
Sametový, černý, ø 34 cm, výška 43 cm
(25)
Skladem
914 Kč
s kódem
1 143 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
491
492
493
...
649
Načíst další