Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 684 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Casa Selección
Betlém
Polyresinový
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Vánoční punčocha Santa Claus
Látková, 45 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Vánoční koule v sadě Magi Memory
5 ks, papírové, ø 7,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
98 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Komoda Elan
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: dýha, hnědá, šířka 180 cm, výška 73 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
34 258 Kč
s kódem
40 304 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
TV stolek Elan
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: dýha, hnědý, šířka 200 cm, výška 50 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
24 462 Kč
s kódem
28 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagonového dřeva, kožená, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 645 Kč
s kódem
6 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Noční stolek Elan
V dekoru ořechu, hnědý, 51x41 cm, výška 45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
11 232 Kč
s kódem
13 214 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Lavice Calixta
Kožená, dřevěná, před postel, černá, šířka 120 cm, hloubka 40 cm, výška 47 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
8 305 Kč
s kódem
9 770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Calixta
Z mahagonového dřeva, kožená, matná, černá
Doručíme od 14. 12. 2026
6 333 Kč
s kódem
7 451 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Elan
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru ořechu, 100x200 cm, délka po rozložení 260 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
36 707 Kč
s kódem
43 185 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Pria
Ručně vyrobená/vysoká, z papírmaše, krémová, ø 32 cm, výška 72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 074 Kč
s kódem
3 616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stojací lampa Senni
Černá/krémová, látková, ø40,5x129 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 113 Kč
s kódem
6 015 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Mansion
Bílá, keramická, ø31x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 052 Kč
s kódem
3 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Mansion
Bílá, keramická, ø16x33 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 437 Kč
s kódem
1 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Gränsö
Ve stříbrné barvě, křišťálové , IP44, ø40x60 cm
(13)
Doručíme od 21. 10. 2026
3 297 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Eruca
Béžová, látková, 21x21x39 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 277 Kč
s kódem
2 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Raw
Černé, kovové, 9x33x24 cm
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Kandella
Černá, skleněná, ø10,5x31 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 562 Kč
s kódem
1 838 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Dětské stropní svítidlo Ugglarp
Bílé, skleněné, přisazené, ø39x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Logi
Bílé, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 20x35x15 cm
Skladem
Poslední kousky
1 777 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Riggs
Černé, kovové, 19x21x18,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 542 Kč
s kódem
2 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Peak
Černé, kovové, 62x50,5x12 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 627 Kč
s kódem
3 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Marielund
Ve zlaté barvě, křišťálové , ø50x52 cm
Skladem
Poslední kousky
4 538 Kč
s kódem
5 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Stojací lampa Odense
Ve stříbrné barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, ø25x150 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 300 Kč
s kódem
2 706 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hammel Furniture
Jídelní stůl Single
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 130 cm, délka po rozložení 228 cm
Skladem
Poslední kousky
18 231 Kč
s kódem
21 448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Umělý vánoční stromeček Alvin LED
Výška 180 cm
Skladem
Poslední kousky
3 748 Kč
s kódem
4 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Umělý vánoční stromeček Anton LED
Ø 102 cm, výška 150 cm
Skladem
Poslední kousky
5 184 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sara
Do nabíječky, bílá, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(4)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Laura
2 ks, na baterky, vínová, ø 6 cm, výška 8 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 10 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carolin
10 ks, na baterky, bílá, ø 2 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
1 045 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Liva
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, s časovačem
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Sara
4 ks, na baterky, bílá, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
4 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø6,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, zelená, skleněná, LED, na baterky, ø6x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, délka 105 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø8x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sara
Do nabíječky, bílá, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, ø7x13 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø11x19 cm
(4)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Umělý vánoční stromeček Alfi LED
Výška 180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 162 Kč
s kódem
7 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
248
249
250
...
534
Načíst další