Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 961 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
1 069 Kč
s kódem
1 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
157 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(8)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Ariel
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Groot
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace Smart LunaSpin
Tmavě hnědá, z ořechového dřeva, LED, přenosná, na USB, ø12x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Budík Octagon One LED
Digitální/stolní, 4,5x9,5 cm, výška 39,5 cm
(1)
Doručíme od 12. 11. 2026
2 235 Kč
s kódem
2 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace Twist Hexagon
Černá, papírová, LED, přenosná, na USB, ø12x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Cezanne
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, žlutá, trojmístná, šířka 235 cm, hloubka 120 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
73 184 Kč
s kódem
86 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Křeslo Celine
Žinylkové, oranžové, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousek
18 104 Kč
s kódem
21 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Jade
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, manšestrová, z HD pěny, světle šedá
(12)
Skladem
Poslední kousek
48 109 Kč
s kódem
56 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Nástěnný věšák Plastic
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 31 cm, výška 19 cm, hloubka 8 cm
(3)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Skladem
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zapékací mísy v sadě Ovenlove
3 ks, 21x24 cm, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Prkénko Marmore
Servírovací, kamenné, 30 x 15 cm
(3)
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na kuchyňské náčiní Prescott
Kovový, v měděné barvě/béžový
(8)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Příbor Modern retro
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, černý
(4)
Skladem
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Regál na víno Jaxen
Kovový, ve stříbrné barvě, počet lahví 12, ve stříbrné barvě, šířka 30 cm, výška 71 cm, hloubka 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 500 ml, na víno
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
397 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Chlebník Prescott
Z nerezové oceli, v měděné barvě/béžový, 22x22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Šatní skříň Dara
Látková, šedá, šířka 90 cm, výška 160 cm, hloubka 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Sada kuchyňského náčiní Paragon
Kovová, 4 ks
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Cestovní příbor v sadě Mimo
Pro 1 osobu, 6 ks, nerezový, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v sadě Groces
2 ks, 3,9 l
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Příbor Avie
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
(6)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Pánev Minerva
Nerezová, ø 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 563 Kč
s kódem
1 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Frosted
4 ks, 360 ml, na whiskey
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Prkénko Marmore
Servírovací, mramorové, 31 x 21 cm
(4)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Prescott
600 ml, na kávu, kovová, v měděné barvě/v bronzové barvě
(6)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Cestovní příbor v sadě Mimo
Pro 1 osobu, 3 ks, nerezový, černý
(4)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Džbán Winslet
Skleněný, 1,8 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na boty Tavia
Kovový, černý/ve stříbrné barvě, počet párů bot 9 , šířka 63 cm, výška 65 cm, hloubka 19 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Věšák Avento
Kovový, ve zlaté barvě, ø 33 cm, výška 170 cm
(1)
Skladem
2 184 Kč
s kódem
2 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Old fashioned
2,2 l, na sušenky, skleněná
(4)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Cedník Prescott
Kovový
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Kuchyňská váha Scale
Černá, z nerezové oceli, nosnost 3 kg
(10)
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rendlík Minerva
S pokličkou, nerezový, 1,55 l, ø 16 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
2 014 Kč
s kódem
2 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Mísa Prescott
Na salát, nerezová, v měděné barvě/béžová, ø 18 cm, objem 1,7 l
(6)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Věšák na dveře Chrome
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 11 cm, výška 16 cm, hloubka 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Věšák Avento
Kovový, ve zlaté barvě, ø 33 cm, výška 170 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
2 099 Kč
s kódem
2 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Příbor Avie
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Věšák na dveře Jaxen
Kovový, bílý/ve stříbrné barvě, šířka 41 cm, výška 17 cm, hloubka 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
258
259
260
...
537
Načíst další