Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 823 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Police Sines
Patrová, kovová, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě, šířka 25 cm, výška 70 cm, hloubka 15 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
698 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Police Chiba
V dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 120 cm, výška 31 cm, hloubka 29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
412 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Prague
V dekoru mramoru, béžový, 40x40 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 201 Kč
s kódem
2 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Taburet Colma
Z textilie bouclé, bílý, šířka 41 cm, hloubka 35 cm, výška 36,5 cm
(14)
Skladem
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Police Beja
Patrová, kovová, světle šedá, šířka 48 cm, výška 55 cm, hloubka 17 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Boavista
V dekoru topolu, tmavě hnědý, ø 80 cm, výška 45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 778 Kč
s kódem
5 621 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Zahradní židle v sadě Tulsa
2 ks, plastové, černé, nosnost 110 kg, šířka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hloubka 59,5 cm
Skladem
Poslední kousek
4 011 Kč
s kódem
4 719 Kč bez kódu
2 360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Feira
S poličkou, kovový, světle šedý, šířka 45 cm, výška 25 cm, hloubka 15 cm
Skladem
Poslední kousek
460 Kč
s kódem
541 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Servírovací stolek Beja
Na kolečkách, kovový, 40x49,5 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 030 Kč
s kódem
2 388 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Taburet Manhattan
Z textilie bouclé, bílý, šířka 54,5 cm, hloubka 88,5 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 908 Kč
s kódem
3 421 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Police Feira
Patrová, kovová, světle šedá, šířka 35 cm, výška 60 cm, hloubka 15 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
878 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní stůl Boavista
V dekoru topolu, 100x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
11 742 Kč
s kódem
13 814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Křeslo Glasgow
Světle šedé, výška zadní opěrky 60 cm, výška sedáku 46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 973 Kč
s kódem
7 027 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Houpací síť Tripoli
Délka 320 cm, šířka 120 cm, nosnost 140 kg
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 609 Kč
s kódem
6 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Kyoto
S deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě, 50x100 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 046 Kč
s kódem
5 936 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Zahradní židle v sadě Cleveland
2 ks, dřevěné/kovové, v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 64 cm, výška 91 cm, hloubka 58 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
4 475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Košíky v sadě Jarana
3 ks, do koupelny, látkové, bílé, výška 13 cm
(19)
Skladem
485 Kč
s kódem
571 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Rabo
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 21,5 cm, výška 65 cm
(3)
Skladem
921 Kč
s kódem
1 084 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Skladem
Poslední kousky
1 947 Kč
s kódem
2 291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Trofa
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Misky v sadě Selma
4 ks, na polévku, z kameniny, šedé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Hodiny Greenwich
Nástěnné, ø 35 cm
(4)
Skladem
432 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Košíky v sadě Salar
2 ks, z mořské trávy, černé/v přírodní barvě, výška 21 cm
(7)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Skladem
Poslední kousky
1 947 Kč
s kódem
2 291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Hodiny Istanbul
Nástěnné, ø 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Hodiny Kensington
Nástěnné, ø 35 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Hue
3 ks, z mořské trávy, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 37 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 245 Kč
s kódem
1 465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační tác Travertine
Kamenný, 15x30,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Koš na prádlo Pomal
Papírový, v přírodní barvě, 77 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 654 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Marckeric
Dětská postel Enola
90x190 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, krémová
Doručíme od 23. 10. 2026
4 772 Kč
s kódem
5 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolky v sadě Rosie
2 ks, s deskou v dubovém dekoru, v cihlové barvě/v přírodní barvě, 65x102,5 cm, výška 54 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 886 Kč
s kódem
4 572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Eldia
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, zelená/šedá, šířka 100 cm, výška 128 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
8 117 Kč
s kódem
9 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Velia
Zelený/šedý, 45x40 cm, výška 50 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
2 508 Kč
s kódem
2 951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Knihovna Anya
Z MDF, povrchová úprava: melamin, zelená/černá, šířka 140 cm, výška 179 cm, hloubka 39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
11 644 Kč
s kódem
13 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Eldia
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 200 cm, výška 54,5 cm, hloubka 35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
6 973 Kč
s kódem
8 203 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Dětský psací stůl Roxana
Z borovicového dřeva, 40x100 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 579 Kč
s kódem
6 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Knihovna Lofty
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v cihlové barvě/v přírodní barvě, šířka 32 cm, výška 167 cm, hloubka 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 867 Kč
s kódem
4 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Dětský noční stolek Enola
Z borovicového dřeva, krémový, 39x30 cm, výška 47 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
1 918 Kč
s kódem
2 257 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, šedozelený, šířka 180 cm, výška 59 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 723 Kč
s kódem
9 086 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Eldia
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, zelená/šedá, šířka 200 cm, výška 77,5 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
9 200 Kč
s kódem
10 823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Dětská postel Luba
90x190 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, šedozelená
Skladem
Poslední kousek
9 979 Kč
s kódem
11 740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Regál Anissa
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černý/v přírodní barvě, šířka 158 cm, výška 151 cm, hloubka 29 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
8 452 Kč
s kódem
9 943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Mayra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
9 264 Kč
s kódem
10 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Dětská komoda Enola
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, krémová, šířka 90 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
6 592 Kč
s kódem
7 755 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Předsíňová sestava Edora
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černá/krémová, šířka 53 cm, výška 180 cm, hloubka 32 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 358 Kč
s kódem
3 950 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
266
267
268
...
528
Načíst další