Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 260 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Verona
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový/krémový, 160x230 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 103 Kč
s kódem
3 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Zen
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 133x190 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 615 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Class
Syntetický, bez vlasu, 140x200 cm
(7)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Snowy
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 535 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Estilo
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 120x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Yen One
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 240x340 cm
(15)
Skladem
7 959 Kč
s kódem
9 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Sass & Belle
Vánoční koule v sadě Disco Stars Mini
12 ks, skleněné, ø 3 cm
(1)
Skladem
439 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sass & Belle
Vánoční figurka Honeycomb Tree
Papírová, výška 18 cm
(3)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Honeycomb Snowflake
Papírová, ručně vyrobená, ø 10 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Visačky na dárky v sadě Robin
10 ks
(2)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Sass & Belle
Vánoční koule v sadě Mushroom Mini
12 ks, skleněné, ručně vyrobené, ø 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Jídelní sada Royal
Pro 8 osob, 24 ks, kameninová, modrá
(125)
Skladem
3 229 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Jídelní sada Nephrite
Pro 5 osob, 16 ks, kameninová, zelená
(21)
Skladem
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Ideal Standard
Skříňka pod umyvadlo i.Life B
Závěsná, z MDF, povrchová úprava: lamino, tmavě šedá, šířka 80 cm, výška 63 cm, hloubka 50,5 cm
Skladem
Poslední kousek
12 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Umyvadlo Ipalyss
Keramické, světle šedé, šířka 55 cm, hloubka 38 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Skříňka pod umyvadlo Eurovit+
Závěsná, v dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: lamino, hnědá, šířka 120 cm, výška 55 cm, hloubka 44 cm
Skladem
Poslední kousek
11 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Deska pod umyvadlo i.Life B
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: lamino, v přírodní barvě, šířka 120 cm, hloubka 51 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Koupelnová skříňka i.Life B
Nízká/závěsná, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: lamino, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 63 cm, hloubka 50,5 cm
Skladem
Poslední kousek
5 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Umyvadlo i.Life A
Keramické, bílé, šířka 64 cm, hloubka 46 cm, výška 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
4 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Úchytka i.Life A
V leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Umyvadlo Silk Black
Keramické, matně černé, šířka 84 cm, hloubka 46 cm, výška 16,5 cm
Skladem
Poslední kousek
12 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Moonia
Matrace WESTIN SPRING
160x200 cm, tvrdá, pružinová, antialergenní/zónová/termoregulační, z paměťové pěny/s taštičkovými pružinami/z gelové pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 240 kg
(3)
Doručíme od 30. 10. 2026
28 055 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Moonia
Matrace HEXAFLEX GEL
160x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z paměťové pěny/z gelové pěny/z HD pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 240 kg
Doručíme od 29. 10. 2026
17 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Moonia
Matrace CASHMERE GRAND CLASS
180x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z paměťové pěny/z gelové pěny/z HD pěny/z antibakteriální pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 240 kg
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
15 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Bredemeijer
Sada filtrů na čaj s odměrkou
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Umea
2 ks, keramické, béžové, 200 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
668 Kč
334 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Čajová souprava Sichuan
Z litiny, černá, objem konvice 1 l
(3)
Skladem
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Villa Collection
Hrnky v sadě Hela
4 ks, 100 ml, keramické, na espresso, červené
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Čajová souprava Umea
Keramická, béžová, objem konvice 500 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 153 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Krabička na první zoubek Turtle
Kovová, ø 8 cm, výška 3 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Miffy
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Happy Baby
17x22 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 9x9
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Cube Miffy
Kovová, 7x7,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Baby
27x11 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Space
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
872 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
11x16 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Squirel
Kovová, 6,5x13 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Forest Animals
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Decora
16x21 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 15x20
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Unicorn
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
954 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Duck
Kovová, 11x9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Dětský příbor Water life
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Prisma
10x15 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Family Tree
27x18 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 516 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
297
298
299
...
536
Načíst další