Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 295 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Koberec Flower Field
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Wild
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, krémový, ø 120 cm
(3)
Skladem
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Mila Home
Koberec Flower Border
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec In Bloom
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(5)
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Dandelion
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, černý, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Flower Dreams
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Dot Arch
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, oranžový/krémový, ø 80 cm
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle růžový/ve zlaté barvě, ø 120 cm
(3)
Skladem
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Illustrated Autumn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(3)
Skladem
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Mandala
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tyrkysový, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Koberec Botanical
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Sunny Day
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Blooming
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Hanse Home
Rohožka Coco Natural
Z kokosového vlákna, hnědá, 45x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Dětská šatní skříň CASAMI
Otevřená, z MDF, povrchová úprava: barva, bílá/světle modrá, šířka 115 cm, výška 171,5 cm, hloubka 37 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
12 507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Vipack
Set dětského nábytku COMFORTLINE
Modrá/světle šedá, nosnost 75 kg
Skladem
Poslední kousek
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Set dětského nábytku AMORI
2 ks, bílá
Doručíme od 19. 10. 2026
25 075 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětská šatní skříň BILLY
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 150 cm, výška 200 cm, hloubka 59 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
21 493 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Set dětského nábytku ALEX
Z borovicového dřeva, černá/v přírodní barvě
Doručíme od 19. 10. 2026
32 898 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětská šatní skříň CASAMI
Otevřená, z MDF, povrchová úprava: barva, šířka 228 cm, výška 171,5 cm, hloubka 37 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
33 105 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětský noční stolek BRONXX
Kovový, modrý, 40x40 cm, výška 60,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
2 985 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Dětská matrace BASIC COOL
90x190 cm, antialergenní, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 10 cm, nosnost 75 kg
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 000 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Vipack
Rošt
90x190 cm, lamelový/dětský, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 110 kg
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Vipack
Dětská postel SCOTT
140x200/90x200 cm, patrová/s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, bílá
(4)
Skladem
Poslední kousky
31 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr spodní postele (2)
Vipack
Postýlka BILLY
60x120 cm, s nastavitelnou výškou, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, v petrolejové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Šuplíky pod dětskou postel PINO
2 ks, z masivu borovice, šedé, 90x200 cm
(9)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Dětská postel PINO
90x200 cm, patrová/s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
24 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
Vipack
Dětská postel DALLAS
90x200 cm, domečková/s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
18 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Dětská postel BRONXX
90x200 cm, s roštem, kovová, povrchová úprava: barva, šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
8 657 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětská postel AMORI
90x200 cm, s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
Doručíme od 19. 10. 2026
23 799 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Homéa
Svíčky v sadě
10 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Skladem
189 Kč
19 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Homéa
Kartáč Geoflower
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 100 ks
Homéa
Svíčky v sadě
100 ks, čajové, doba hoření 3 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Skladem
229 Kč
2 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 19. 11. 2026
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 23 cm
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Písmena na organizéry Stackable
Bílá, 11,5x20x3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Lopatka Vintage
Kovová
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Svíčka Rustic
Doba hoření 26 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Svíčka Rustique
Doba hoření 45 h, počet knotů 3 ks, ø 12,5 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Homéa
Rukavice na úklid v sadě
3 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Homéa
Šňůra na prádlo
Antracitová
(16)
Doručíme od 19. 11. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Kartáč
(3)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Difuzér Drop
Elektrický, ø 17 cm, výška 16 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Difuzér Nature Motif
Elektrický, objem 400 ml, ø 12,5 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Difuzér Cloud
Elektrický, objem 400 ml, ø 17 cm, výška 20 cm
(2)
Doručíme od 19. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Difuzér Ball
Elektrický, objem 130 ml, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(7)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Napínáky do bot v sadě Adaptable
Černé
(2)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
305
306
307
...
536
Načíst další