Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 041 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Camelie
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Majsa
Mramorový, 35x35 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Stolní lampa Chico
Ve zlaté barvě, kovová, LED, stmívatelná, ø10x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 094 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětské hodiny Harrison
Ø 23 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Nikou
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Ručník Malou
Bavlněný, v hořčicové barvě/krémový, 100x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Stojací lampa Leonor
Béžová, z kaučukového dřeva, ø45x130 cm
Skladem
Poslední kousky
11 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Předsíňová sestava Vance
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, šířka 74 cm, výška 180 cm, hloubka 23 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
6 271 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Háčky v sadě Rosalia
3 ks, nástěnné
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Heikki
240 ml, keramický, bílý/modrý
(8)
Skladem
Poslední kousky
283 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Moore
Ručně vyrobená, skleněná, fialová, ø 12 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
485 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Ramínko Aranya
Dětské, ratanové, v přírodní barvě, délka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Police Preston
Patrová, z jedlového dřeva, povrchová úprava: lak, světle zelená, šířka 67 cm, výška 12 cm, hloubka 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 578 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Osuška Malou
Bavlněná, s ornamentem, v hořčicové barvě/krémová, 140x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Moore
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Lavice Bobbie
Z textilie bouclé, polstrovaná, před postel, krémová, šířka 100 cm, hloubka 45 cm, výška 45 cm
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
7 641 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Háčky v sadě Lewi
3 ks, nástěnné
(8)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětské zrcadlo Moony
Ø 40 cm, výška 1 cm
Skladem
Poslední kousek
1 303 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Stolní lampa Natika
Béžová, kameninová, ø38x64 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
6 587 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Stolní lampa Niko
Ve zlaté barvě, kovová, LED, stmívatelná, 8,5x16,5x35,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 096 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obaly na květináče v sadě Kenzie
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 21,5 cm, výška 19 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Ranin
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Heikki
Keramická, krémová, ø 20 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Houpadlo Ruddy
26,5x68 cm, výška 48 cm, vhodný věk 3+
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Stolní lampa Pela
Bílá, kameninová, 13,5x12x32 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Evalyn
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Evaline
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Nákupní taška Trina
Bavlněná
(22)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Largs
Světle modrá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Germania
Skříňka pod umyvadlo Forano
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 80 cm, výška 60 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
6 290 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Koupelnová skříňka Forano
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 34 cm, výška 111 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
6 299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Dárkové tašky v sadě Rocket
8 ks, 11x6 cm
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Dárkové tašky v sadě Dinosaur Kingdom
8 ks, 13x8 cm
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Jednorázové kelímky v sadě Construction
8 ks, papírové
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Přání Baloon
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Svíčky v sadě Mushroom
3 ks, výška 9 cm
(1)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Párty doplňky v sadě Happy Face Icons Surprise Balls
6 ks
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Piňata Unicorn Favor
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Dinosaurs
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Jungle
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Stripe Ruffle
4 ks, lněné, s pruhy, 46x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 619 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Pirate
8 ks
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
316
317
318
...
543
Načíst další