Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 096 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Hübsch
Regál Forma
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 59 cm, výška 142 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
12 075 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Nástěnné svítidlo Crea
Béžové, kovové, LED, 20x20x12 cm
Skladem
Poslední kousky
2 926 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Organizér File
Na dokumenty, kovový, 18x24 cm, výška 26 cm
(1)
Skladem
2 062 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Police Arki
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, světle šedá, šířka 60 cm, výška 16 cm, hloubka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
2 118 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Svícen Brick
Kamenný
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Stojan na časopisy InBetween
Kovový, černý, 12x19 cm, výška 26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Váza Ruffle
Skleněná, ø 23 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Stolní lampa Velo
Černá, LED, stmívatelná, ø20x37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 720 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Hübsch
Pracovní stůl Forma
S deskou v dubovém dekoru, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
23 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Dekorační tác Pond
Ø 37 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 760 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Konferenční stolek Dash
S deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě, 80x80 cm, výška 46 cm
Skladem
Poslední kousek
6 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Závěsné svítidlo Ripple
Zelené, skleněné, ø20x27 cm
(1)
Skladem
2 536 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Utěrka Easypeasy
Bavlněná, hnědá, 60x80 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Blanc
Závěs Foliage
Závěsný systém tyč, bílý, 140x300 cm
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Lahev Saga
500 ml, cestovní/s pítkem, tritanová, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska Termo
1 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Lahev Moly
1 l, cestovní/s pítkem, tritanová, růžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska Termo
1,2 l, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Vialli Design
Hrnek Soho
350 ml, se sítkem, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
628 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
750 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 220 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(10)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Vialli Design
Hrnek Geo
450 ml, skleněný, na latte
(8)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Vialli Design
Hrnek Bolla
300 ml, se sítkem, skleněný
(19)
Skladem
333 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousek
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
Pinio
Dětská komoda Swing
Z MDF, povrchová úprava: barva, šedá, šířka 100 cm, výška 92 cm, hloubka 52,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 520 Kč
Do košíku
Do košíku
Pinio
Šuplík pod dětskou postel Swing
Z MDF, šedý, 90x200 cm
Skladem
Poslední kousek
5 081 Kč
Do košíku
Do košíku
Pinio
Dětský stolek Junior
78x55 cm, výška 55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan na přezůvky Tower
Kovový, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, černý/hnědý, počet párů bot 4 , šířka 50 cm, výška 41 cm, hloubka 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 717 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Police Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: barva, černá, šířka 22 cm, výška 3 cm, hloubka 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
754 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Sušák na prádlo Tower
Černý, kovový
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 865 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Organizér na nože DrawerStore
Bambusový, v přírodní barvě
(36)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Odpadkový koš Tall
Kovový, černý, 27 l
(1)
Skladem
3 495 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojan na papírové utěrky Chamy
V přírodní barvě, ø 16 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Kasička Cuts of Pork
Porcelánová, 11x20 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Skladem
Poslední kousek
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na láhve Tower
Černý, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 684 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Organizér na čisticí prostředky CupboardStore
(13)
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, oranžová
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
823 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Květináč Kitty
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 13,5 cm, výška 14 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
545 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Držák na ubrousky Feline
Kovový, černý, 12x6 cm, výška 20 cm
(20)
Skladem
365 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(4)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S víkem, černý, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
985 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
410 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
322
323
324
...
544
Načíst další