Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 160 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Přehoz Sequin Cluster
Z mikrosaténu, modrý, 240x260 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Noční stolek Wrap
S poličkami, v dekoru dubu, černý, 40x36 cm, výška 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Ručník Reversible Stripe
Froté, bavlněný, bílý/modrý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Maxwell & Williams
Hrnky v sadě Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Tomasucci
Barová židle Dodo
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Sametová, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", voděodolná/vhodné pro mazlíčky, růžová, vícemístná, šířka 321 cm, hloubka 208 cm, hloubka sedáku 63 cm
(100)
Doručíme od 24. 11. 2026
53 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
LEIFHEIT
Žehlicí prkno Air Board M Plus NF
S držákem na žehličku/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, šedé
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 197 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Běhoun Orange Soda
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/krémový, 80x200 cm
(1)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Vitaus
Koberec Circles
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý/krémový, 120x180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Boho
Pratelný, syntetický, bez vlasu, antracitový, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Vitaus
Běhoun Miuus
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový, 80x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vitaus
Koberec Soundwave
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, krémový/tyrkysový, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Vitaus
Koberec Mountain
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/šedý, 120x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Silver Lining
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 120x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Overlap
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x150 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Golden Marble
16 ks, samolepící, krémové/světle hnědé, 20x65 cm
(19)
Skladem
1 869 Kč
117 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Golden Marble
16 ks, samolepící, černobílé, 20x65 cm
(6)
Skladem
1 949 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Lion
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(44)
Skladem
965 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Cat
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(9)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Hanse Home
Dětský koberec Crown
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, modrý, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský hrací koberec Gameplan
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě šedý, 160x235 cm
(18)
Skladem
2 544 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(22)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Faffy
2 ks, čalouněné, sametové, modré
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 889 Kč
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
(11)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná, 33 x 23 cm
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bonami Selection
Sada mlýnků na pepř a sůl Rustic
2 ks, hnědá, dřevěná
(30)
Skladem
858 Kč
429 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Bonami Selection
Mlýnek a prkénka v sadě Rustic
3 ks, servírovací, dřevěný
Skladem
1 267 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná
Skladem
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Face
Z recyklovaného plastu, černobílá, 40x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Pink Heart
Z recyklovaného plastu, růžová, 40x70 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Moon Grey
Z recyklovaného plastu, světle šedá, 40x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artsy Doormats
Rohožka Watercolour Butterfly
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Butterfly
Z recyklovaného plastu, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artsy Doormats
Rohožka Flower Lines
Z recyklovaného plastu, bílá, 40x70 cm
(5)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Aztec
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Lines Beige
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka
Z recyklovaného plastu, černobílá, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka White Marble
Z recyklovaného plastu, světle šedá, 40x70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Arrivals Departures
Z recyklovaného plastu, černá, 40x70 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
328
329
330
...
544
Načíst další