Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 210 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, otočná, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
28 299 Kč
14 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Teulat
Kancelářská židle Mogi
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, v cihlové barvě, nosnost 100 kg
Doručíme od 23. 10. 2026
11 808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Komoda Totem
Z MDF, povrchová úprava: barva, béžová, šířka 200 cm, výška 78 cm, hloubka 52 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
28 623 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Teulat
TV stolek Otto
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v cihlové barvě, šířka 180 cm, výška 45 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
18 641 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Noční stolek Doric
Tiché dovírání, bílý, 52x38 cm, výška 50 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 181 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Noční stolek Otto
Tiché dovírání, v dekoru dubu, v cihlové barvě, 50x35 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 703 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
TV stolek Totem
Z MDF, povrchová úprava: barva, antracitový, šířka 200 cm, výška 50 cm, hloubka 47 cm
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
19 978 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Westmark
Termohrnek Viva
400 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Meise Möbel
Boxspring postel Stockholm
160x200 cm, čalouněná, s matrací, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
39 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Náhradní návlek na mop
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Placatka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nerezové oceli, zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Rolser
Nákupní taška Polar 4Big
Na kolečkách, 58 l
(8)
Skladem
Poslední kousek
5 262 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Alice
50 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Dárkové krabice v sadě Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 269 Kč
635 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kartos
Kaligrafická sada Quadrilobo
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Florentia
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dárkové krabice v sadě Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Red & Blue
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 579 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Lavanda
Skladem
Poslední kousky
1 579 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Robin Hood
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dárkový set Four-Leaf Clover
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dopisní sada Venice
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Sailor Man
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dárkový set Heart and Prince
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Kartos
Vánoční ozdoby v sadě Classics
6 ks, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
257 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kartos
Obal na knihu s taškou Red&Blue
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dárkový set Dragon
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Florentia
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Dopisní sada Words for Earth
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Colorful
50 str., formát A5, bez potisku
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Cleopatra
96 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Noční stolek Vedrana
Bílý, 60x40 cm, výška 55 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
11 892 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Odkládací stolek Maymai
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
8 783 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Mosi
Z masivu munggur, v přírodní barvě, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
16 802 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Mailen
V dekoru jasanu, 105x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
28 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
12 691 Kč
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, khaki
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
10 731 Kč
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Noční stolek Octavia
V dekoru jasanu, v přírodní barvě, 55x55 cm, výška 45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
7 747 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Maymai
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 65x140 cm, výška 42 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
20 183 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Noční stolek Mailen
Tmavě hnědý, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 856 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Křeslo Belina
Ušák, hnědé, výška zadní opěrky 64 cm, výška sedáku 46 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 338 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Pohovka Martina
Z textilie bouclé, krémová, trojmístná, šířka 246 cm, hloubka 112 cm, hloubka sedáku 77 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
55 706 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Křeslo Zalina
Ušák/otočné, hnědé, výška zadní opěrky 69 cm, výška sedáku 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Křeslo Celida
Otočné, žinylkové, béžové, výška zadní opěrky 72 cm, výška sedáku 45 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
10 338 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podnožka Belina
Hnědá, šířka 58 cm, hloubka 41 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
2 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
331
332
333
...
545
Načíst další